Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt hogyan értelmezzem? A...

Ezt hogyan értelmezzem? A zárójelentésemben volt!

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is azt mondaná,hogy kérdezzem az orvosomat,már kérdeztem.De elzárkózik a válaszadás alól!


Vetélés,méhen kívüli és üszögterh. utáni elh. vérzés korai (12. hétig)


És még ez is érdekelne:

kp.telt hólyag mögött uterusban szabálytalan petezsák mellett 40 mm-es echoszegény residre jellemző struktúra látható


2011. okt. 12. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem,ha az én orvosom elzárkózna ettől a választól,azonnal keresnék egy másikat,mert jogom van tudni mi történt,még ha fájdalmasan is érint.

Sajnos,a kérdésedre nem tudok választ adni.

2011. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a probléma,hogy mást veszek ki a zárójelentésből,mint amire valójában műtöttek!

Ha jól értelmezem,molaterhességről volt szó.De ha valaki tud,kérem segítsen! Holnap már okosabb leszek,megyek orvoshoz,és kifaggatom,de addig is jó lenne értelmezni,hátha megnyugszom valamennyire!A mola terhességről szinte csak negatívumokat olvastam!Méheltávolítás,stb...

2011. okt. 12. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
az üszögterhesség az valóban mola.Nekem az nem világos ebből, hogy méhen kívül volt egy terhesség, és méhen belül is?? Mert az uterusban (méhben) szabálytalan petezsák, és a méhenkívül üszögterhesség?
2011. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez áll a z.jelentésemben...én is ezt kutatom interneten.Ez hogyan? Ikerterhesség lett volna???

Nagyon rettegek,ugyanis olvasom a méh-eltávolítást is mola után...nekem holnap kell visszamenni kontrollra,és félek,ugyanis menstruáció szerű görcseim vannak,mellfeszülés,és vérzek!

2011. okt. 12. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:

az echoszegény terület az ciszta lehet, vagy a vetélés miatt valami vér.

Egy barátnőmnek volt molaterhessége, neki a baba elhalt, és a méhlepény vagy valami része őrült sebességgel kezdett novekedni, ezért ki kellett venni a lepényt, a méhének nem lett baja, azt mondták, hogy utána hcg szintet kell ellenőrizni, mert "kiújulhat" ez valami, és akár rosszindulatúvá is fajulhat, azt mondták, ha a hcg újra emelkedni kezd, akkor újra "kaparás", de nála nem volt semmi gond. Méheltávolításról szó sem volt.

2011. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát eddig sem voltam nyugodt,de az olvasottak után...

Az a méhen kívüli mi lehet??

2011. okt. 12. 20:34
 7/11 A kérdező kommentje:

Főleg azért félek,mert még nincs gyermekem,és szeretnék a jövőben!Fiatal vagyok még ,,olyan'' brutális megoldásokhoz!

Szerintem egy nőgyógyásznak arra kell törekednie,hogy kizárólag a legvégső megoldás legyen az eltávolítás!

2011. okt. 12. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy olyan dokit, aki elmagyarázza érthetően, hogy mi ez. Bár a saját dokit lenne a legjobb, mégis ő műtött, ő tudja mi volt.

De ne gondolj a legrosszabbra, sztem a méheltávolítás az utolsó lehetőségek között van.

A méhenkívüli az amikor nem a méhben kezd fejlődni a baba, hanem a petevezetékben, vagy a hasüregben, ez nagyon veszélyes állapot, ilyenkor mindenképp el kell "vetetni" hisz nem tud hol megnőni, és ha szétrepeszti a petevezetőt, az komoly vérzéssel járhat stb.

A mola miatt se aggódj sztem, mert a kaparás általában megoldja. És utána nincs komplikáció.

2011. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj hogy mit mondott az orvos!
2011. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor szültem, a kórházban volt egy lány, és neki iy mola terhessége volt, mielőtt rendesen teherbe esett volna. e nála sem volt "semmi gond" nem vették ki a méhét, stb. A méheltávolítás csak a legrosszabb esetben van, nem mindig ez a vége, sőt azért elég ritka, hogy ez lenne a kimenetele! Ne aggódj! Nem fogják kivenni! Sajnálom, ami veled történt, de hidd el, hogy lesz még babátok! Sok sikert!
2011. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!