Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez hogyan értelmezzem?!

Most ez hogyan értelmezzem?!

Figyelt kérdés
18éves vagyok,szeretnék továbbtanulni egyetemen.Anya már előre leszögezte hogy ne legyek fenn 10után,ne számítógépezzek,ne tanuljak 10után sőt még 10előtt feküdjek le aludni,ne villanyoljak,ne menjek továbbtanulni sehová,mert őt nem érdekli ez az egész.Bezzeg a nővérem az fenn lehetett hajnali háromkor is,mindenféle szakkörre járhatott,az ő idejében fizetős volt nálam meg már nem,meg mehetett főiskolára,meg mindenféle tanfolyamot elvégezhetett.....Akkor én miért nem?!
2011. szept. 5. 21:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg mindig mondta hogy nehogy bemenjek hozzá,meg halkan legyek,meg ne nézzek tv-t,meg ne csináljak semmit,mert a nővérem nem tud tanulni.Agyon van dicsőítve,én meg semmi....
2011. szept. 5. 21:09
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is lenne baj az hogy 10után feküdjek le,ha nem minden nap ötórakor kelnék a busz miatt és hatkörül érek haza este...négy óra alatt meg nem tudok normálisan felkészülni,úgy hogy az ember eszik,iszik,pihen,fürdik :S
2011. szept. 5. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1) Anyukád öregszik, és minden apróság idegesíti, 2) Anyukádnak nem tetszik, hogy a kislánya felnő, mivel tesód "idejében" még ott voltál Te, a kisebb, akkor nem kapta el a pánik a kirepülésed gondolatától, 3) van ennek valami triviálisabb oka is, és ha megkérdezed tőle, elmondja.
2011. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
...mert anyád egy inkorrekt némber
2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát én is pont így vagyok ezzel, de azért, mert nővérem a kedvenc! XD

Szerintem mondd meg neki, hogy nem fair!

2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
18 éves vagy. Költözz el otthonról. Azt ugyebár nem tilthatja meg :) És ha komolyan felveted az ötletet, tán meg fog változni (bár kétlem).
2011. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ja, mindenki meneküljön a probléma elől, az a legegyszerűbb. -.-'

Szerintem neked is jár az, ami a nővérednek járt!

2011. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam neki normálisan megmondani de nem érti meg!Mindenben ő a kedvenc én meg semmi vagyok : (
2011. szept. 5. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
hmm, akkor jöhet a költözés :(
2011. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mond meg a frankót anyukádnak! Csapj egy kis balhét, (nem verekedést, persze :D) Hogyha ő nem képes téged elengedni te se teszel érte semmit( nem csinálsz házimunkát, hasonló) a lényeg, hogy ne hagyd magad és elszúrni az életed :)
2011. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!