Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs életem? Mit tegyek,...

Nincs életem? Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a két gyerekkel pár éve. Korábban még bementem a munkahelyemre kapcsolatot tartani, de aztán közölték, hogy nem fognak visszavenni. Minek menjek?

Próbáltam kimozdulni itthonról, de leoltottak anyósék, hogy kicsik a gyerekek, majd ha megnőnek, különben sincs pénzünk, nem vigyáz két kicsire senki.

Tanulni akartam angolul, hogy legyen valami hobbim, á, ne, mert pénzbe kerül,és különben is ki vigyáz a gyerekekre.

Nem járok sehová, max. játszóra, többnyire az is kihalt, társaságban meg nem is tudok már mit mondani, nem mindenkit érdekelnek a gyerekek, nekem meg nincs is (sajnos) más témám, mert egyszerűen megszűnt az életem. Teljesen be vagyok fordulva, senkinek sem jó ez, egyre utálatosabb vagyok, de megkapom mindig, hogy ez a dolgom öt évig, hogy itthon legyek és csak gyerekezzek.


2011. szept. 5. 07:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Keress a neten külföldit, akivel skype-on társaloghatsz angolul. Kicsit macerás, de ingyen van és többet ér mint egy tanár. Én évekig jártam különtanárhoz, de csak akkor tanultam meg angolul beszélni rendesen, amikor rá voltam kényszerítve. Eleinte kicsit kínos és döcögősen megy, aztán lesz, hogy már gondolkozni is angolul fogsz.
2011. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mennyi van a két gyerek között? Az elsővel is voltak ilyen érzéseid?
2011. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
16 hós és 3 éves fiaim vannak. Az elsővel nem volt ilyen érzésem, mert 8 hónapos terhesen nyelvvizsgáztam és örültem, hogy utána kis nyugi van, a baba meg újdonság volt. De ugye most már rutinból mennek a dolgok, a nagy óvodás lett, lenne igényem másra is. Egyébként fél évvel ezelőttig anyunak nem volt munkahelye, és havonta látogatott minket, volt társaságom, most meg ő sincs, de igazából tényleg a 2. baba óta vagyok befordulva.
2011. szept. 5. 18:26
 14/16 anonim ***** válasza:
ha a nagyobbik oviba jár akkor a másikat miért ne vihetnéd bölcsödébe?? és akkor elméletileg délutánig szabad vagy:))
2011. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mert a bölcsőde szociális intézmény és csak akkor vennék be, ha dolgozom.
2011. szept. 6. 07:26
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
szia a helyzetunk eleg hasonlo, ha van kedved irj privatot. ezt en irtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2011. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!