Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Figyelt kérdés

Kicsit kivagyok.. az utóbbi időben a párom teljesen kifordult magából..Két éve vele vagyok, minden szép és jó volt,az adódott probléma,hogy elhanyagolta a barátait két évig..

Én SOHA nem kértem rá,mégis örültem neki..Az ő baráti társasága az a fajta,iszunk,berúgunk,csajozunk,kocsmázunk..társaság..

Ő is ilyen VOLT,de mellettem teljesen megváltozott..

22éves, én pedig 18 vagyok..

Nem is tudtam mit tenni,egyszer csak közölte,hogy mennek bulizni..következő hétvégén más volt..megint és megint..lassan 2hónapja megy ez.. hétköznap velem van,tudom,hogy szeret,hétvégén teljesen kifordul magából..

Történt ez most is, múlthéten műtöttek, az ágyból alig-alig tudok felkelni,ő pedig bulizgat..

Nem tudtam más mondani,hogy persze,menj csak, bográcsozás van a havernál.. ment,megígérte,9-re itt van nálam..fél11,és sehol .. a telefont nem veszi fel..

és így megy ez mindig..szükségem lett volna segítségre,mert a szüleim is dolgoznak, rájuk számíthatok mindig,de most a barátomra bíztak.. aki persze nincs mellettem.. hiába hívom,nem veszi fel..nagyon rossz irányba megy,szülei külföldön dolgoznak,hozzájuk sem tudok fordulni.. szeretem nagyon, nem szeretném elhagyni.. problémám nem lenne,menjen csak,de a normális kapcsolatokban a hétvége a pároké..nálunk nem így van..

azt mondja,hogy ne korlátozzam..olyan nagy kérés volt, hogy legyen itt velem,hozzon vacsorát, és utána menjen el?

Mit tehetek ilyenkor? Nem tudok rá hatni,hétköznap angyal,a barátaival hétvégén egy ördög..

(hülye hasonlat,de tényleg..) nagyon elegem van már, ha most ez van,később mi lesz?

várom a válaszokat!

Köszönöm!:) 18/L


2011. szept. 2. 22:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hát ha szeret akkor kapálózni fog.Én mikor eldöntöttem, hogy nekem ebből elég (szinte ugyanez volt a helyzet), akkor kimondtam neki, hogy vége, ennyi volt.Utána amíg talált magának albérletet (ez 1 vagy 2 hét volt), nálam maradt, na és állandóan ment a sírás, de szó szerint!!Igaz nagyon szerettem, de emellett szenvedtem mellette annyit, hogy ezt ne vállaljam be tovább, ezért nekem már annyit sírt amennyit akart.Én előtte sosem sírtam, de mikor kiköltözött, akkor 1 éjszakát sikerült végig sírnom.De vissza gondolok, és tudom, hogy jól tettem, mert számomra ez az egész működésképtelen volt!!!

Te tudod, hogy adsz e még neki esélyt a dologra..

2011. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Akkor mesélek..:)

Átjött ma 11órakor, megmondtam neki,hogy ennyi,vége,nem akarom tovább.. a magyarázata az volt,hogy nem vette fel a telefont,hogy nem akart veszekedni .. persze nem hatott meg ez a "mese"sem, megmondtam,hogy ennyi..

elkezdett könyörögni,hogy szeret,és ne hagyjuk annyiba a dolgot,mert ő úgy szeretné,ha mennék velük én is mindenhova..

hazazavartam,még itt ült..annyit kért,hogy gondoljam át az egész helyzetet.. jelenlegi állás szerint holnap délelőtt átjön,és megbeszélünk mindent..

persze,kérdés,hogy ideér-e..(?)

puszii nektek!

2011. szept. 3. 20:10
 33/36 anonim ***** válasza:

Nagyon orulok!:)

Latod ez kellett neki, hogy magahoz terjen!

Szerintem o ugy volt ezzel, hogy veled barmit megtehet te ugyis megbocsajtasz neki, max pitizik egy kicsit es minden marad a regi!

Azert holnap se ad be tul konnyen a derekad, had lassa, hogy komolyan gondoltad!

Jo lecke marad ez szamara!

Sok sikert!

2011. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nekem ezek után nem lenne kérdés a szakítás...

De ha Te gondolod nagy nehezen adj neki egy esélyt, de éreztesd vele, hogy ez az utolsó, és a legközelebbi ilyennél kalap, s kilincs!

2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Igazából tudom,hogy szakítanom kéne vele,de ő azt mondja,hogy meg kell értenem,hogy kellenek neki a haverjai is..és járjak el velük..de engem nem ez vonz, ő nem érti meg..

majd most átjön,megpróbálunk valami közös megegyezést..

szorítsatok!:)

2011. szept. 4. 13:43
 36/36 anonim ***** válasza:
Na meg volt a beszélgetés??Mesélj!De remélem kemény voltál vele!!!!
2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!