Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Figyelt kérdés

Kicsit kivagyok.. az utóbbi időben a párom teljesen kifordult magából..Két éve vele vagyok, minden szép és jó volt,az adódott probléma,hogy elhanyagolta a barátait két évig..

Én SOHA nem kértem rá,mégis örültem neki..Az ő baráti társasága az a fajta,iszunk,berúgunk,csajozunk,kocsmázunk..társaság..

Ő is ilyen VOLT,de mellettem teljesen megváltozott..

22éves, én pedig 18 vagyok..

Nem is tudtam mit tenni,egyszer csak közölte,hogy mennek bulizni..következő hétvégén más volt..megint és megint..lassan 2hónapja megy ez.. hétköznap velem van,tudom,hogy szeret,hétvégén teljesen kifordul magából..

Történt ez most is, múlthéten műtöttek, az ágyból alig-alig tudok felkelni,ő pedig bulizgat..

Nem tudtam más mondani,hogy persze,menj csak, bográcsozás van a havernál.. ment,megígérte,9-re itt van nálam..fél11,és sehol .. a telefont nem veszi fel..

és így megy ez mindig..szükségem lett volna segítségre,mert a szüleim is dolgoznak, rájuk számíthatok mindig,de most a barátomra bíztak.. aki persze nincs mellettem.. hiába hívom,nem veszi fel..nagyon rossz irányba megy,szülei külföldön dolgoznak,hozzájuk sem tudok fordulni.. szeretem nagyon, nem szeretném elhagyni.. problémám nem lenne,menjen csak,de a normális kapcsolatokban a hétvége a pároké..nálunk nem így van..

azt mondja,hogy ne korlátozzam..olyan nagy kérés volt, hogy legyen itt velem,hozzon vacsorát, és utána menjen el?

Mit tehetek ilyenkor? Nem tudok rá hatni,hétköznap angyal,a barátaival hétvégén egy ördög..

(hülye hasonlat,de tényleg..) nagyon elegem van már, ha most ez van,később mi lesz?

várom a válaszokat!

Köszönöm!:) 18/L


2011. szept. 2. 22:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem épp az a baj, hogy rohadt fiatalok voltatok és az elmúlt két évben a szoknyádon ült. azért ez nem normális egy 20 éves srácnál.

Te is fiatal vagy, éljetek egy kicsit, és majd 4-5 év múlva meglátjátok lesz-e valami ebből

2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Darcy01 ***** válasza:
100%

Valószínűleg most adja önmagát, két évig elfojtotta valódi énjét.

Az azért tényleg durva, hogy beteg vagy, szükséged lenne a segítségére, erre lelép.

Nem tudom, hogy ilyen embernek használna-e ha választás elé állítanád...

2011. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Csak,tudod,fiatal vagyok,,de nem vágyok a bulizásra.. nekem fél évente teljesen okés,egy kis szolid buli..

nem vágyok arra,hogy folyton a barátnőimmel legyek,néha összeülünk,beszélgetünk,és ennyi..

2011. szept. 2. 22:36
 4/36 anonim ***** válasza:

én mondanám neki, hogy bocsi, de ez így nem jó és változtatni kéne, szóval minimum beszélj vele

és ha nem történik változás, akkor lehet választás elé állítani

amúgy ha műtöttek, akkor szerintem melletted kellett volna lennie

2011. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Sajnos,én sem tudom,mit tegyek..

Hiába hívom,nem veszi fel,ilyenkor utólag a magyarázat az,hogy nem akart ott veszekedni mindenki előtt..

ha neki a bulizás kell,akkor mondaná meg,és ne legyünk együtt (belehalnék),de rendben, de hétköznap így meg úgy szeretlek...stb.

2011. szept. 2. 22:37
 6/36 A kérdező kommentje:
egész héten velem volt, segített, minden rendben volt..csak jött a hétvége..és..:(
2011. szept. 2. 22:37
 7/36 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen igazad van. A mai este után hozzám egy hatalmas nagy csokor vörös rózsa, bűnbánó tekintet és bocsánatkérés nélkül hiába is jönne...


Én beszélnék vele, egy értelmes emberrel lehet beszélni. Nekem van egy barátom (a párom egykori legjobb barátja) Ugyanezt csinálja, talán még rosszabb. Hét közben dolgozik, péntek, szombat, vasárnap iszik mint a szivacs...mér nem menő és nem a barátja az aki nem iszik meg vele 3-4-5 deci citromos vodkát, 2-3 üveg sörre...sajnos ez nála már fél éve így van. Probáltam elmagyarázni, hogy így se barátnő sem semmije nem lesz, de mondhatok, már velem sem áll szóba, mer szerinte ellene fordultam.


Ha az én párom csinálná ezt második alkalomnál mehetne. És itt nem arról van szó, hogy nem mehet el a barátaival sörözni, hanem arról, hogy ne igya le magát, hogy ne legyen rendszer belőle, és ha megígért valamit azt tartsa is be.


21-L


Neked gyógyulást!:)

2011. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Figyelj.Egy férfivel az a legrosszabb amit tehetsz, hogy behatárolod.A párod még nagyon fiatal, szüksége van bulira, ezt meg kell, hogy értsd!Én már rontottam el így dolgot, és még így 6 évre vissza gondolva is szorul a szívem, hogy milyen hülye voltam.Én nem állítottam választás elé..egyszerűen elküldtem a picsbe.El sem hiszed mekkora hibát követtem el!!!

Ha hétköznap foglalkozik veled, akkor nincs baj, mert nem leszar, csak szeretne kikapcsolódni!Ne öld meg a szerelmeddel, mert lehet ő int pápá-t!!

2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Minek udvariaskodsz ilyenkor. Mondtad volna, hogy kihagyhatna egy bulit, mert téged nincs aki ápoljon.
2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!:)


Igen,én is így gondolom,menjen el időnként, beszélgessenek,sörözzenek, de ez már nem normális..

Mint valami tini,akinek jobb dolga nincs,csak inni,inni,és inni..

Ilyenkor nehéz,mit tenni,mert számítottam a segítségére..

2011. szept. 2. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!