Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Ilyenkor tegyem "választás" elé?

Figyelt kérdés

Kicsit kivagyok.. az utóbbi időben a párom teljesen kifordult magából..Két éve vele vagyok, minden szép és jó volt,az adódott probléma,hogy elhanyagolta a barátait két évig..

Én SOHA nem kértem rá,mégis örültem neki..Az ő baráti társasága az a fajta,iszunk,berúgunk,csajozunk,kocsmázunk..társaság..

Ő is ilyen VOLT,de mellettem teljesen megváltozott..

22éves, én pedig 18 vagyok..

Nem is tudtam mit tenni,egyszer csak közölte,hogy mennek bulizni..következő hétvégén más volt..megint és megint..lassan 2hónapja megy ez.. hétköznap velem van,tudom,hogy szeret,hétvégén teljesen kifordul magából..

Történt ez most is, múlthéten műtöttek, az ágyból alig-alig tudok felkelni,ő pedig bulizgat..

Nem tudtam más mondani,hogy persze,menj csak, bográcsozás van a havernál.. ment,megígérte,9-re itt van nálam..fél11,és sehol .. a telefont nem veszi fel..

és így megy ez mindig..szükségem lett volna segítségre,mert a szüleim is dolgoznak, rájuk számíthatok mindig,de most a barátomra bíztak.. aki persze nincs mellettem.. hiába hívom,nem veszi fel..nagyon rossz irányba megy,szülei külföldön dolgoznak,hozzájuk sem tudok fordulni.. szeretem nagyon, nem szeretném elhagyni.. problémám nem lenne,menjen csak,de a normális kapcsolatokban a hétvége a pároké..nálunk nem így van..

azt mondja,hogy ne korlátozzam..olyan nagy kérés volt, hogy legyen itt velem,hozzon vacsorát, és utána menjen el?

Mit tehetek ilyenkor? Nem tudok rá hatni,hétköznap angyal,a barátaival hétvégén egy ördög..

(hülye hasonlat,de tényleg..) nagyon elegem van már, ha most ez van,később mi lesz?

várom a válaszokat!

Köszönöm!:) 18/L


2011. szept. 2. 22:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

nem hiszem h én lennék a párod



amúgy meg kedves kérdező ne sírj, árt a szépségednek, meg neked pihenni kell

és beszéld meg vele dolgot

2011. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne irj smst!!!

Ha nem veszi fel a telefont szerinted az sms erdekelni fogja?:(

Es amugysem , mutasd meg neki ,hogy ez igy nem lesz jo! Legy kicsit huvos vele es igen holnap jozanul beszelj ele!

Ha most irsz smst csak azt bizonyitod, hogy mennyire gorcsosen ragaszkodsz hozza , barmit tesz meg te hivogatod es irsz neki!Nem szabad!

Viszont tudom milyen konnyu ezt mondani es milyen nehez ezt abban a pillanatban kibirni:(

Nagyon sajnalom, probalj megnyugodni es elterelni a gondolataidat nez meg egy filmet pl es holnap megbeszelitek!

2011. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Igen..a lakáskulcsa nálam van,szóval csak a haverjánál tud aludni, holnap meg a mamája,ha beengedi a házba,úgy tud bemenni...

Nem tudom,hogy részeg-e,mint írtam,nem veszi fel a telefont..

Vagy a haverjánál alszik,vagy egyszer csak csörget,hogy jön..nem lehet tudni.. hazamenni nem tud,ez egyszer biztos!

2011. szept. 2. 23:34
 24/36 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet??Haza ment a párod?Beszéltetek legalább?
2011. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
írj majd:)
2011. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Az ég világon semmi nem történt, nem vette fel a telefont,semmi..

Nem is keres,nem is jelentkezik..

2011. szept. 3. 09:07
 27/36 A kérdező kommentje:

Ja,igen,nagyon félős típus vagyok,ezt ő is tudja,éjszaka a legkisebb reccsenésre felkelek, félek, lehet ciki,nem érdekel,de ilyen vagyok..

És HAGYOTT EGyEDÜL ALUDNI!!!!

főleg,hogy wc-re nem tudok kimenni a műtét miatt,kb mire egy lépést megteszek egy perc..és megtette velem.:(

Egész éjszaka nem aludtam,nekem annyira fáj,belehalok!!!

2011. szept. 3. 09:09
 28/36 anonim ***** válasza:

:(

Lehet akkor már nem kérdés a dolog!!Sajnálom.Nálam már azzal, hogy nem jött haza éjszaka, már nagyon durván kihúzta volna a gyufát!!!!Azért mindennek van 1 határa! :(

2011. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Igen! Pláne,hogy nem először tette meg velem..

szakítok vele, bár imádom.. azt fogom várni a nap minden percében,hogy mikor hív,mikor keres..

nem is értem,a hét elején még velem volt,segített,ápolgatott,puszilgatott..így meg úgy szeretlek..

Most pedig? Azt mondja,szeret,de neki ez kell..

ha szeretek valakit,akkor vele vagyok ilyenkor is..

ha szeret,akkor fog még keresni..??

2011. szept. 3. 10:38
 30/36 anonim ***** válasza:
Na történt valami azóta? Nagyon átérzem a helyzetet párszor én is jártam már így. Ülj le vele beszélgetni.
2011. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!