Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "barátai"miatt szakítanátok?...

A "barátai"miatt szakítanátok? Tudom, hogy neki a barátai is eléggé fontosak, nem szeretném választás elé tenni.

Figyelt kérdés

A helyzet: 19 éves lány vagyok, a barátom 23. 1éve és 3 hónapja vagyunk együtt.

A barátai nem igazán szeretnek, mert nem vagyok az a felelőtlen fruska, van egy csöpp eszem, ha valaki kommentál nekem valamit akkor én rögvest visszaszólok és megbántom még jobban mint ahogyan az illető személy tette velem.


Már ki nem állhatom azt, mikor én is ott vagyok, akkor nem akarnak a többiek velem együtt programot csinálni.

Nem akarom a barátom választás elé tenni, sokszor rászólt a barátaira, hogy fejezzék be.

Lehet, hogyha a barátom és az én legjobb barátom között kellene választanom, akkor az utóbbit választanám, mert igaz barátot sokkal kevesebbet lehet találni mint egy pasit. Igaz az én barátaim nem ennyire tahók.


Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok ezért, mert már nekem elegem van ebből.


2011. márc. 7. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szakítanod, egyszerűen ne csinálj közös programokat a barátaival. Ő találkozzon velük külön, és kész. Nem kell oda pótkerék. Addig te talizz a te barátaiddal.
2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez könnyű egy darabig, de akkor szinte sosem lehetnénk együtt, mivel bulizni nem igazán jó menni 2en, vagy kirándulni.
2011. márc. 7. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

"Lehet, hogyha a barátom és az én legjobb barátom között kellene választanom, akkor az utóbbit választanám, mert igaz barátot sokkal kevesebbet lehet találni mint egy pasit. "


Szerintem egy felelősségteljes, felnőtt ember nem kell válasszon a barátai és a párja között. Amúgy nem tudom, Te miért mondod ezt (valószínűleg nem érett eléggé meg a kapcsolatotok) de én ha a párom (akivel 3,5 éve együtt vagyok) és a barátaim között kéne válasszak akkor a páromat választanám, aki mellettem áll bajban, mellettem áll jóban és rosszban, segít engem, értékel, tisztel engem. Bár ha a párom csak "pasi" titulusban állna, akkor inkább választanám a barátaimat.

Egyébként szerintem barátokat nem nehéz újakat szerezni, szerelmet, igazi társat már kevésbé...

Mondjuk nekünk közös a baráti körünk, ha valamelyik barátom bántaná a páromat akkor nem hívnám magunkkal, ennyi. Nem a páromat építeném le...

A másik: a párod a hibás ha nem tudja leállítani (vagy nem akarja) a tahó barátait...

2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes természeted lehet, ha a barátai ennyire nem szeretnek és ennyire nem bírnak elviselni a társaságukban...

Lehet, hogy talán neked kéne kicsit változni?

Amúgy meg az első válaszadónak teljesen igaza van, ő had találkozzon a barátaival nélküled és már is megvan oldva az ügy. Nem kötelező neked a barátaival lógni.

Nálunk is vannak közös és külön barátok is, van hogy elviszem a barátaim közé, de egyikünkben sincs az hogy kötelező lenne a másiknak ott lenni és jól éreznie magát. Bár nálunk nincs ilyen hogy utálnák őt, vagy engem...

2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A másik, azon is elgondolkodhatsz, hogyha a 23 éves barátodnak ilyen barátai vannak akkor ő milyen.

tudod, madarat tolláról...

2011. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 2 napja igy dobtam a pasim,a haverok hivják meg csalják bulizni ő megy én meg magányosan várom ithon.NA persze!Betelt a pohár.Ők fontosak neki akkor hajrá!Lehet csajozni meg bulizni.4 évet elpazaroltam.
2011. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

Nekem a barátom csak egy pasi, tudom a hibáit, és tudom, hogy nem az ember szerintem akivel leélném az életem, ennek ellenére szeretem és tudom, hogy szeret engem.

2011. márc. 7. 19:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem bántad meg a döntésed, mit érzel?
2011. márc. 7. 19:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Velem a drága barátoknak az a bajuk, hogy nem iszom le magam és nem beszélek ki mindenkit a háta mögött.
2011. márc. 7. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem eddig nem bántam meg,ez már nagyon vég kifejlett volt.Úgymond utolsó csepp a pohárba.Sok szakitáson vagyunk túl.Lehet később megbánom de fiatal vagyok,és én sem tudnám le élni vele az életem.Engem konkrétan nem utálnak csak vannak dolgok amikben nem értünk egyet,meg nem szívok meg stb stb...ilyen gyerekes dolgok!Én előre akarok jutni az életbe nem vissza felé haladni!Szar lesz mert tudom hogy most mérges vagyok,de túl élem mert van más aki szeretne majd velem lenni,meg kell adnom másnak is az esélyt!
2011. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!