Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "barátai"miatt szakítanátok?...

A "barátai"miatt szakítanátok? Tudom, hogy neki a barátai is eléggé fontosak, nem szeretném választás elé tenni.

Figyelt kérdés

A helyzet: 19 éves lány vagyok, a barátom 23. 1éve és 3 hónapja vagyunk együtt.

A barátai nem igazán szeretnek, mert nem vagyok az a felelőtlen fruska, van egy csöpp eszem, ha valaki kommentál nekem valamit akkor én rögvest visszaszólok és megbántom még jobban mint ahogyan az illető személy tette velem.


Már ki nem állhatom azt, mikor én is ott vagyok, akkor nem akarnak a többiek velem együtt programot csinálni.

Nem akarom a barátom választás elé tenni, sokszor rászólt a barátaira, hogy fejezzék be.

Lehet, hogyha a barátom és az én legjobb barátom között kellene választanom, akkor az utóbbit választanám, mert igaz barátot sokkal kevesebbet lehet találni mint egy pasit. Igaz az én barátaim nem ennyire tahók.


Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok ezért, mert már nekem elegem van ebből.


2011. márc. 7. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én személy szerint biztos nem szakítanék ilyenért, bár én nem úgy álok a páromhoz, hogy csak egy pasi.

Szerencsére nincs is ilyen problémánk, mert jól kijövök a barátaival.

Van egy haverja, akitől a hideg ráz!Ezzel a párom is tisztába van, és úgy találkoznak, hogy én nem vagyok jelen, vagy mást csinálok.Ha meg elkerülhetetlen a találkozás, akkor azt a kis időt kibírom.(mondjuk soha nem volt velem az illető tahó, egyszerűen ellenszenves és kész)


De a legjobb barátnőm pasijával viszont nem jövök ki jól!

Vannak dolgai amik nem tetszenek és én annak jócskán hangot adok, ez meg a srácnak nem tetszik.De egy szóval nem mondta a srác a barátnőmnek, hogy válasszon közte és köztem.Egyszerűen akkor szervezünk talit, amikor nincs vele a srác, de ott is ha úgy alakul hogy találkozunk, hát vissza fogjuk magunkat.

2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ő Csak egy pasi neked,a barátai valószinű levették egyből hogy milyen vagy,szakíts és keress más pasit.
2011. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked csak egy pasi..legalább őszinte vagy:) Igazság szerint meg tudom éretni a barátodat hiszen szerintem ő is érzi ezt valahol. És ha ő "csak egy pasi számodra" akkor miért adja fel az igaz barátait!?


Nekem egyébként nagyon fontos, hogy a páromat szeressék és elfogadják a barátaim. Bár nem vagyok ez közös programozós típus. Vannak barátok és van a szerelem..sose sül el jól ha ezt a kettőt keverik mert egy az új személynek és a társaságnak is furcsa, kellemetlen lehet. Legalábbis én sem örülök ha hozza a barátnőm a pasiját hiszen én rá vagyok kíváncsi és nem a fiúra. Megjegyzem, egyébként kifejezetten kedvelem a srácot de akkor sem passzol bele a körünkbe.


L/19

2011. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!