Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Plasztikai műtétet akarok, de...

Plasztikai műtétet akarok, de szüleim megtiltották. Most mit csináljak? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az orromról lenne szó. Elég nagy, széles és hosszú is. Már évek óta megszeretném csináltatni egy pici, pisze, fitos gyönyörűséget a helyére varázsoltatni.....

A pénzem is meg van hozzá. De ezt a pénzt úgy gyűjtöttem össze, (soha nem dolgoztam kivéve alkalmi diákmunkák) hogy a szülőktől/nagyszülőktől kapott karácsonyi/húsvéti/szülinapi/stb ajándékra kapott pénzt eltettem... így jött össze az évek során egy tehetősebb összeg.

Ebből simán fedezhetném az operáció minden költségét.

De szüleim hallani sem akarnak róla.

A műtét után 2 hétig gipszben van az orrom, és fájdalmaim is lehetnek/lesznek, tehát itthon kellene lennem velük egész nap a begipszelt orrom társaságában. Megtébolyodnának.

Azt mondják, hogy ez a pénz az ő pénzük, és erre a "hülyeségre" nem engedik elkölteni.

Szerintem viszont egy olyan testrészemről van szó, ami ÉLETEM HÁTRALEVŐ RÉSZÉBEN, a nap 24 órájában látható lesz, az arcomon hordom, és az önbizalmamat, önértékelésemet teljesen rendbehozná.

19/L


2011. aug. 31. 18:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
40%
Csináltasd meg!!!!!Én tuti megcsináltatnám..Ha nem csináltatod meg akk bánni fogod és minden sérelmed majd erre fogod fogni;-)Csináltasd meg..
2011. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú vagy, anyagilag sem függsz a szüleid akaratától. Miért ne csináltathatnád meg?

A kislányomnak lett volna egy 6. lábujja, de az hozzánőtt a kisujjához, így az egy nagy ujj. Még csak fél éves, de már kérdeztem a dokinőt, hogy mikor és hogyan lehetne azt onnan eltüntetni? Na nyilván nem most, de minél előbb. A védőnő meg közölte, hogy "Nem kell, majd jár sportcipőben!". Ja, köszi! Szóval én úgy vagyok a plasztikai műtétekkel (orr, fül, lábujj), hogy ha az ember jobban érzi magát tőle, akkor miért ne tenné?

2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Menj el egy konzultációra és ha lehet, csináltass olyan képet, amin az új orroddal lennél (profil és szemből)


Amúgy 19 vagy, megteheted.

2011. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kicsit off: ha elmúlt 18, akkor sem feltétlenül felnőtt. Az csak egy szám, nem jelent semmit, ha attól még ugyanúgy otthon lakik, iskolába jár, és ugyanúgy a szülei tartják el. Felnőtt majd akkor lesz, ha dolgozik és eltartja magát.


On: hagyd a fenébe, mit mondanak. Ha úgy boldogabb lennél, akkor rajta! Előbb utóbb abbahagyják.

2011. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!