Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinyílt valakinek még a szeme...

Kinyílt valakinek még a szeme a párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát ,amikor rájöttél, hogy "jesszus, milyen alak ez?"" mit szerettem én meg benne?" Amikor idővel ráébredtél, hogy nem az, aki a kapcsolat elején volt és nem illetek össze, vagy valami nem stimm benne. Pl elkényelmesedett a kapcsolatban és tiszteleten lett veled

Mi volt az ami ráébresztett?

Milyen helyzetben jött ez ki?

Mióta voltatok együtt és mi lett a vége?


2011. aug. 29. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos volt ilyen.

A szerelmünk gyönyörű volt, semmi feltűnő nem volt abban, hogy a háttérben rosszat tesz. Net függő volt, állandóan ismerkedett, nőzött. Sajnálta ő is, meg én is, hogy vége lett, mert tényleg szeretett, de ezt nem bírta abba hagyni. "Komolyabb" dolgot nem tett mellettem, "csak" chatelt, e-mailezett, de nem kértem többet belőle.

2011. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, sajnos.

Az elején nagyon szép volt minden. Aztán úgy másfél év után döbbentem csak rá, hogy miért is vagyunk együtt, nincs bennünk semmi közös. Ami ráébresztett, az egy másik férfi volt, aki viszont egyre inkább elkezdett érdekelni. Véget vetettem a kapcsolatnak, megmondtam neki, hogy látom a dolgokat, és hogy szerintem jobb lesz mindkettőnk külön. Pár hónap múlva új kapcsolatot kezdtem azzal a férfival, aki ráébresztett a dolgokra, és ma már ő a férjem:)

2011. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gabriel99 ***** válasza:
67%
a szerelem 1 elmebetegség. aki az alapján választ párt mindenképpen megszívja.
2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az első fricska az volt, amikor kijelentette, hogy sz.rul főzök (szerinte. csak.)

sajnos olyan szerelmes voltam, hogy még jópár évig "kínzott" a legkülönfélébb dolgokkal, mint pl rossz háziasszony vagyok, rossz anya, de dolgozni ne menjek el, viszont nemrégiben a bankkártyámat eltörte... Most már tisztán látok...

2011. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gabriel99 ***** válasza:
54%

a love nagy baja, h vakká és kiszolgáltatottá tesz.


aki szeret szolgál, akit szeretnek, uralkodik.

2011. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!