Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköltözünk a párommal egy új...

Beköltözünk a párommal egy új házba. Kaphatok vmi féle pénzt? Segélyt, támogatást.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben? Pusztán arra hogy valaki új házba költözik, nem jár pénz. Mire gondoltál, milyen segélyre?
2011. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Letelepedési segély, vagy ehhez hasonló. Első házhoz jutó vagyok, egy kis faluban
2011. aug. 27. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Haha. Már ne haragudj, de örülj, hogy házhoz jutottál a mai helyzetben. Vannak helységek, ahol támogatják az oda költöző családokat, de az inkább munkahely és bölcsis / ovis férőhely a kicsiknek.
2011. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, szerintem verd a seggedet a földhöz, hogy új házatok van. Sok ember feje fölül nemsokára eltűnik a fedél, most inkább nekik kellene a segítség nem?
2011. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A mi falunkban jár ebben az esetben letelepedési támogatás, 8 éve volt 50.000.- Érdeklődd meg a polgármesteri hivatalban, ott biztosan megmondják! Sok sikert!
2011. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kistelepülésemen van otthonteremtési támogatás, 35 év alattinak kell lennie mindkét félnek, és nem rendelkezhetett a közös tulajdon előtt egyik sem háztulajdonnal. Max 500 ezer Ft-ot adtak volna ha minden feltételnek megfelelünk, de nem így történt.
2011. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16:02 es válaszoló vagyok: a településem 2500 lakosú
2011. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért ez se rossz, vannak akik nem tudnak házat venni mert épphogy a kaját tudják fizetni a szar kis fizetésből, akinek meg jut pénze új házra, az még külön ajándék pénzecskét is kap .. :) Sosem tudta a magyar állam az utóbbi időben hogy kiknek is van szüksége pénzre :( Szomorú.

Nekem van lakásom (35 éves hitelre), de azokat jobban sajnálom akiknek nincs.

2011. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Utolsónak! Nem azért ad az önkormányzat pénzt ilyenkor, mert olyan sok van neki, és ez a legjobb módja, hogy elverje, hanem hogy letelepedj, gyereket szülj a településen, oda járasd oviba, iskolába. A nyomtatványon fel van tüntetve, hogy 5 évig meg kell tartanod a házat.

Itt, ahol mi élünk (Nógrád megyében), ennek igenis nagy jelentősége van, mert a fiatalok ritkán maradnak szülőfalujukban, kell az ösztönzés. Persze igen, miért ezzel ösztönöz? Mert nincs jobb megoldás egyenlőre, ez a régió le van sajnálva országos szinten, pedig itt is élnek olyan értelmes, igényes életre vágyó emberek, mint a Dunántúlon. Észak- kelet_- Magyarországon van a legtöbb munkanélküli, akkor miért nem ide hoznak gyárakat? Hidd el, jobban örülnénk neki, mint x ezer forintnak.

2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
szocpolt, ha szülsz gyereket.
2011. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!