Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mindig felébreszt, mit...

Apám mindig felébreszt, mit tegyek? Totál kikészültem.

Figyelt kérdés

Örökké felver, h ezt nem találja azt nem, meg h.lyeségekkel, h egyek (spontán éjjel 11-kor eszébejut minden h.lyeség.)

akárhányszor elaludnék, neki akkor kell zavarnia.

már kb. 30 órát voltam fent, a melegtől alig tudok elaludni, sikerült kb. félórára, erre nemigaz, h nem akkor talál meg, h adjam föl a levelét.

nincs nyugtom, hiába van külön szobám, már harmadszor ver fel.

mit csináljak? sátrazzak az ersőben, amíg lehet?

én már ezt nem bírom....

zaklassa anyámat a h.lye dolgaival :@


2011. aug. 26. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Értelmes ember ilyenkor amit tehet: szépen, érett, felnőtt meber módjára elmagyarázza, hogy mivel nincs iskola éppen, és egész nap a seggét kell csak mereszteni, ezért szeretne nappal aludni, éjjel meg őket zavarni esetleg az alvásban, és hagyják már hogy ezt tegye... Szóval esetleg próbáld meg normális stílusban előadni a bajod.

Amúgy meg kulcs. És éjjel, normális időben alvás, akkor ő is alszik, nem hiszem, hogy alvajár és felébresztget. Nem ártana hozzászokni, mert pár nap múlva iskola.

De ha ennyire nem tudsz te se alkalmazkodni, csak hisztizni, akkor lehet tényleg jobb, ha kimész csövezni valahova.

2011. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Le merném fogadni,hogy apud nyugdíjas és teljesen más a napi ritmua.Az enyém ilyen, éjjel 1-2ig horgászik, délbe kell,2kor alszik,eszik 5kor alszik, felkel, 10kor kimegy horgászni.Az az apróság,hogy mi hárman(anya,tesóm,én) dolgozunk és örölünk,hogyha pár órát tudunk ilyen melegben aludni nem izgatja.Jön-megy a lakásba, kotyogós kavét főz,játszik szgépen vmi vaccakkal max hangerőn.Nálunk semmi sem segített...
2011. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hisztizek.aha. amikor ma éjjel 3szor aludtam el nagy nehezen és keltett fel.

megnézném ki tűrné ezt anygali ábrázattal.

még csak vissza sem szóltam durván,csak hogy hagyjon már békén.

de szuper tanácsokat adtok, gratulálok...

képzeljétek, akartam menni melózni, más kérdés, hogy NINCS MUNKA EBBEN A R.HADT ORSZÁGBAN

nyári legalábbis nem nagyon

biztos csettintek egyet, és majd azonnal találok, ha hosszas utánajárással se volt semmi

és lehet, h tényleg csövelni fogok

ezt az 1 sz.r tanácsot kaptam, és ez az 1 használható

2011. aug. 26. 11:12
 14/22 anonim válasza:
Zárd be az ajtód és írd ki, hogy "rögtön jövök"
2011. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11:02, sajnos voltam hasonló helyzetben, és nem könnyű alkalmazkodni, ha 10-kor kéne lefeküdnöd, hogy legalább 7 órát aludhass, de a család éjfélig fent van.
2011. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Régen nálam is volt ilyen. Hogy rendszeresen felkeltett azzal hogy majd ezt vegyek meg azt meg ezt csináljam meg meg azt. Aztán már annyira tele lett a fszom ezzel hogy bevezettem egy rendszert, hogy engem ne keltsen fel ha akar valamit vagy hívjon fel később vagy ragasszon az ajtómra egy cetlit a kéréseivel, szerencsére ez bevállt módszer nálunk így nyugodtan tudok aludni.
2011. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

nem nyugdíjas, ő ingyenélő.

fel vagyok rajta háborodva.

találna miunkát, fel is ajánlottak neki, de NEM MENT EL

bár nekem ajánlottak volna, addig se lennék itthon, addig se ugráltatna -.-

anyámmal képes tartattni magát, a gyári fizetéséből b+...

2011. aug. 26. 11:15
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen valaszokra szamitottal azon kivul hogy beszeld meg vele vagy zard magadra az ajtot fuldugoval vagy lepj le onnan. Ez a 3 lehetoseg van akar hiszed akar nem. Vagy meg lehet olyan, hogy keverj a poharaba altatot, usd le, zard ki stb de gondolom ezekkel se mesz sokra mert hasznalhatatlan tanacsok! Ugyhogy neked kell ezt valahogy megoldanod vele, csodakra ne szamits.
2011. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Édesanyádnak szóljál. Ha Ő sem partner ebben az azt jelentené számomra, hogy támogatja a férje viselkedését. Mellette áll! Biztos lehetsz benne, hogy óránként zörögnék egész éjjel azt mikor már belátnák meg kéne megbeszélni egymással és Veled a dolgokat, és mindenki kusssolna ha a másik alszik főleg éjjel. Én meg is csinálnám, hogy szereznék 2személyes sátrat aztán még ha csak a haverom kertyébe is, de akkor oda verném le aztán ébreszgesse a saját magát!
2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy érzem itt a kérdezőt nagyon leszolták néhányan. Sok idősebb nem tud már alkalmazkodni az embertársaihoz, a gyerekeit meg pláne nem tiszteli, sőt néha emberszámba se nézi. Nekem az aposom hasonló adottságú. Nyugdíjas de semmi pénzért el nem menne dolgozni, még télen a havat se söpri el, nyáron a kaját, dinnyét sem hozza haza. Ő neki persze ne szoljon be senki. Ő nyugodtan nézi hajnalig a meccseket üvöltő hangerőn. Nappal alszik, utána délután/este folyamatos zaba, döglés, tipmiksz néha néha (most már) pia a haverokkal, ha kicsit beb#sz sikerül, akkor éjszakára ingyencirkusz a családdal a szomszédok szórakoztatására.
2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!