Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért etetik a fiatalokat...

Miért etetik a fiatalokat azal hogy 18 éves kora után ezt csinálhat, meg azt csinálhat?

Figyelt kérdés
Miközben egyesket még 26 évesen is irányítanak otthon meg szabályoznak,bezárnak,nem hagyják élni,minek kell hauzudni?Mondják meg a frankót hogy,mire számíthat,leglább lenne esélye megtervezni a jövőt.Én 17 éves korom óta önneláttó vagyok,de több barátnőm huszonéves,és iszonyat amit csinálnak velük,levegőt nem vehetnek,a pasijukkal bujkálniuk kell,stb...Miért teszik tönkre egyes szülők a saját gyerekük fiatlaságát?
2011. aug. 23. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem erre az a válaszom, hogy minek kell egy szülőnek a gyerek, ha nem tud vele kedves lenni meg ilyenek. Az én szüleim is függlenül attól hogy 19 vagyok szabályokat kötnek vernek stb.. A legtöbb szülő aki gyereket vállal csak addig szereti a gyerekét amig kiscsecsemő ha felnő akkor vagy le van sza@va vagy szabályokat ad nekik meg ilyenk. A legtöbb felnőtt is gyerek valamilyen szinten. EGY EMBER SEM "NŐ" FEL IGAZÁN. A szülőnek és a gyereknek egyaránt hibáji vannak, viszont a szülő newveli fel a gyerekét vagyis úgy neveli amilyen a szülő valójában, és ha a viselkedés miatt bántják a gyereküket akkor igazából a saját személyiségükkel nincsenek megelégedve. 20/f
2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mége lőző válaszoló vagyok: A szabályokat vagyis az iyen szabályokat hogy este 8-ra legyél itthon vagy takartsd ki a szobádat vagy hasonlók, ezek a szabályokat azért csinálják mert akarnak valakin "uralkodni" a politikusok is ilyenek. Az ember "uralkodó" típus másoknak akar uralkodni hogy így nagyra tartsa magát,. A szabály fogalmába pedig az tatrtozik bele hogy oylan dolgokat ne cwsináljál ami árt mondjuk a természetnek vagy a többi élőlénynek, de általában ezeket én beszoktam tartani még se vannak velem megelédgeve a szüleim, de csak azért mert nekik nem tetszik hogy még "mindig" itt lakom mert nehéz úgy pénzhez jutni ha havi 50 ezret keresek.
2012. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!