Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem sehova...

Miért nem akar velem sehova sem elmenni a párom?

Figyelt kérdés

Mióta mondom neki,hogy menjünk már ki sétálni vagy valami.

Mindig azt mondja majd,majd, sok a munka most, majd ha nem lesz..Igaz, hogy sokat dolgozik, de mikor este itthon van,akkor sem megyünk-fekszik, alszik, netezik..Meghiszem, hogy fáradt, ezért is mondtam, hogy néha elmehetnénk, nem állandóan.Mára ki vett szabad napot, de már most is elment dolgozni. Tegnap mondtam a páromnak, hogy ma elmehetnénk valahova, úgy is jó idő van..De ő nem megy, messzire menni nincs pénz.Mielőtt elment, mondtam neki, hogy ki szeretnék menni valahova, valami vízhez pl.,erre mondta, hogy majd a tesódékkal megyünk fürödni-ez esedékes pár hét múlva-mondtam, hogy most szeretnék veled kettesben, úgy is állandóan dolgozol.Erre azt válaszolta, hogy nem megy, vagy szeretem, vagy nem szeretem őt.

Minden napomat bent töltöm,mosok, főzök, kitakarítok, nincs munkám-annak se örülne, ha dolgoznék.

Befásultam..Van valakinek még ilyen párja?


2011. aug. 23. 12:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
boldogság meg nics,akkor mi a büdös francnak vagy vele szolgának,elkell az ilyet hagyni a fenébe,én is megtettem,azóta bolodog vagyok.
2011. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?Biztos megér ő neked ennyit?Lehet később úgy tekintesz vissza erre a kapcsolatra majd,hogy felesleges időpocsékolás volt,szórakozhattál volna a barátaiddal,családoddal.Szerintem gondold át,hogy vele maradsz-e.Vagy az is lehet,ha szünetet tartanátok,hiányoznál neki és megpróbálna ezen a dolgon változtatni,hogy neked is jó legyen.
2011. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen lehetett az ő gyerek kora. Sajna (tapasztalatból mondom), hogy a férfiak 2/3-a csak egy anyapótlékot keresnek fiatalabb kiadásban, aki majd a később gondoskodik róla. Az én (volt)párom anyja egy hárpia volt aki nem engedte meg a fiának, hogy érzelmileg felnőjön, felelősséget vállaljon a tetteiért, és minden áron azt akarta, hogy az "édes pici fia" örökké az övé legyen. Érzelmileg teljesen elnyomta, és emiatt semmilyen érzelmet se tudott igazán kimutat irántam :$ Azt tanácsolom én is, hogy beszéld ezt meg a pároddal, és ha nem sikerül akkor válj el tőle. Valójában egy kapcsolathoz két ember kell, de ha ő nem akarja ebből kivenni a részét, akkor nem tudsz semmit se tenni. :(

Remélem azért sikerül döntésre jutnotok:):)

(Amúgy ajánlom Csernus Férfi c. könyvét:)

2011. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Tudom, hogy el kellene hagynom, de azért ez nem olyan egyszerű..

Gyermekkora? Hát az anyja mindent meg adott neki, rendes nagyon az anyukája amúgy..

Megpróbálom megbeszélni vele, de ha nem változnak a dolgok, akkor jobb lesz külön.

2011. aug. 23. 13:28
 15/20 A kérdező kommentje:
Több, mint 3 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 23. 13:29
 16/20 anonim ***** válasza:
Párom detto.Én el tudtam ezt fogadni,mindig ilyen volt csak az elején mozdultunk ki.
2011. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy elfogadtad, nekem valahogy nem megy.
2011. aug. 23. 14:33
 18/20 anonim ***** válasza:

3 év az nem számít hosszú kapcsolatnak. Az a választó hogy eldöntse az ember magában, hogy együtt képes e maradni a másikkal.

Hagyd ott ha nem vagy vele boldog, a szerelem úgyis elmúlik egyszer!

2014. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia! Latom regi kerdes, de mi van veled azóta?
2016. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

...engem is érdekelne!!?

:)

2017. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!