Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem sehova...

Miért nem akar velem sehova sem elmenni a párom?

Figyelt kérdés

Mióta mondom neki,hogy menjünk már ki sétálni vagy valami.

Mindig azt mondja majd,majd, sok a munka most, majd ha nem lesz..Igaz, hogy sokat dolgozik, de mikor este itthon van,akkor sem megyünk-fekszik, alszik, netezik..Meghiszem, hogy fáradt, ezért is mondtam, hogy néha elmehetnénk, nem állandóan.Mára ki vett szabad napot, de már most is elment dolgozni. Tegnap mondtam a páromnak, hogy ma elmehetnénk valahova, úgy is jó idő van..De ő nem megy, messzire menni nincs pénz.Mielőtt elment, mondtam neki, hogy ki szeretnék menni valahova, valami vízhez pl.,erre mondta, hogy majd a tesódékkal megyünk fürödni-ez esedékes pár hét múlva-mondtam, hogy most szeretnék veled kettesben, úgy is állandóan dolgozol.Erre azt válaszolta, hogy nem megy, vagy szeretem, vagy nem szeretem őt.

Minden napomat bent töltöm,mosok, főzök, kitakarítok, nincs munkám-annak se örülne, ha dolgoznék.

Befásultam..Van valakinek még ilyen párja?


2011. aug. 23. 12:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
* most szeretnék menni veled kettesben
2011. aug. 23. 12:06
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát én olyan szempontból értem meg hogy én is dolgozom, plusz még az otthoni dolgokat is meg kell csinálnom meló után, és a hátam közepére sem kívánom hogy még menjünk is valahova. Örülök, ha kicsit nyugiban otthon vagyok, persze hétvégente azért be is pótoljuk ezt az itthon ülős dolgot, mert akkor megyünk jobbra-balra :)
2011. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De mi még hétvégén se megyünk, általába egyedül vagyok hétvégén is.Az sem jó, ha ilyen fiatalon csak bent ülök/ülünk ha itthon van.

Köszi, hogy írtál.

2011. aug. 23. 12:13
 4/20 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, ez miért lehet.

Talán kedvetlen valamiért. Mindig ilyen volt?

Mondd neki, hogy akkor elmész sétálni egyedül, ha nem jön veled.

De egyébként vannak ilyen emberek. Minden ember más, nem mindenki szereti az ilyen romantikus sétákat, programokat. Az én nagybátyám pl soha nem vitte el sehová a feleségét. A felesége ezzel tisztában is van, hogy soha nem lesz mintaférj, és ezt tudta is, mikor összeházasodtak.

2011. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején mentünk erre arra. Utána már nem nagyon. Én is mondtam a páromnak, hogy megyek akkor egyedül ki sétálni, de akkor nekem esik, hogy minek, sok a cigány meg hasonlók.
2011. aug. 23. 12:15
 6/20 A kérdező kommentje:
Utána persze a kedvem is elmegy.
2011. aug. 23. 12:16
 7/20 anonim ***** válasza:
A te párodat meg az enyémet össze kéne zárni komolyan...kíváncsi lennék,hogy kibírnák-e egymást.Az én barátom egy az egyben ugyanolyan mint a tiéd,megállás nélkül dolgozik és sehova nem megyünk.Szerintem ez hosszútávon(is)rossz,én megpróbálom ezeket a dolgokat úgy megoldani,hogy a bátyámmal csinálok mozizást vagy ilyen programokat,de ez így vicc,mert a kedvesemmel akarok menni,gondolom nálatok is hasonló a helyzet:S Sorstársak vagyunk:D
2011. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
már kezdődik a baj,nem enged dolgozni,nem enged ki a házból,csak cselédnek kellezs,meg szobadísznek.szép lassan elmarja a barátaidat aztán következik a család jól kifacsar,eltiporja a személyiségedte önbizalmadat,egy darab szarnak fogod magd érezni,de az ilyen épp erre megy,hogy legyen mellette egy lábtörlő egy bokszzsák,egy bábu amin uralkodhat,hazsnálhat.Menj egyedül ,érezd jól magad,de helyedbe kilépnék ebből amig nem késő.
2011. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez a helyzet..Barátnőim itt nincsenek. Nem tudom meddig bírom még. Mondtam páromnak, hogy dolgozni akarok,(bár nincs mit, még takarítani sem kell) de akkor minek? majd fogsz,stb. Mondom azért, hogy neked ne kelljen annyit dolgozni..boldogság meg nincs...

Párom nem bírná a bezártságot, ellenben én bírjam...

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 23. 12:23
 10/20 A kérdező kommentje:
Segít amiben kell, vagy ha megkérem valamire, akkor megteszi. Van hogy meg lep csokival, meg hasonlókkal, de a boldogság nem ezen múlik. El fogok vele erről beszélni, mert ezt nem bírom.Sokszor össze is veszünk, de akkor olyanokat mond.. :(
2011. aug. 23. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!