Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél ezen? Kérdésed...

Megsértődnél ezen? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú?

Figyelt kérdés
Ha egy háztartásban éltek és ha te főzöl akkor mindenki ehet annyit amennyi jól esik, ha más akkor minden ki van porciózva, kinek mennyi jár.
2011. aug. 22. 11:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
engem nem zavar, páromat viszont igen
2011. aug. 22. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű spórolás,gondol ennyi van és ha nincs több akkor kénytelenek kiporciózni.Ha nekem előre mondják, h. sajnos csak ennyi van akkor nem sértődnék meg.AMúyg az is lehet a maradékot másnapra akarják, h. ne kelljen főzni megint.Az okokat is vizsgálni kell.
2011. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
idősek már csak ilyenek, beléjük rögzült hogy spórolni kell a kajával mert régen nem lehetett mindent megkapni a boltokban
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak az idősek. Én is szóltam már rá a férjemre, hogy ne egyen vacsira is meleget, már ami az ebédből megmaradt, mert úgy terveztem, hogy holnap is az lesz az ebéd, egyszerűbb 2 napra főzni, főleg kisbaba mellett, pláne ilyen melegben.


Kedvs kérdező! De hogy van? Ad anyukád 1 combbot, azt jónapot? Nem szóltál, hogy éhes vagy még? Együtt laktok?

2011. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!