Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél ezen? Kérdésed...

Megsértődnél ezen? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú?

Figyelt kérdés
Ha egy háztartásban éltek és ha te főzöl akkor mindenki ehet annyit amennyi jól esik, ha más akkor minden ki van porciózva, kinek mennyi jár.
2011. aug. 22. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

nem sértődnék meg ezen.


de a kérdés sem túl egyértelmű.

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Én megsértődnék, ha ilyeneket mondanál nekem ,hogy "Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú"!
2011. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
konkrétumok nélkül nem tudunk válaszolni...milyen a viszony? anyóssal? testvérrel? lakótárssal?
2011. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

tehát te rosszabbul főzöl, mint más. Ezért másét ki kell porciózni, hogy jusson mindenkinek, mert az finom és felfalná valaki. De a tied rossz ezért abból nem kell porciózni, mert úgysem fogy el.

Mi ezzel a baj?

2011. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hú hát ez mind rohadt hasznos volt...

Mit kell ezen tovább ragozni?

2011. aug. 22. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

:) de hülye válaszok vannak. legalább jó napom lesz


nem egyértelmű a kérdésed nekem sem, egy kicsit pontosíthatnál.

2011. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha én főzök, mindenki ehet amennyi jól esik.

Ha anyum, akkor mindent szétoszt, és annyit ehet amennyit ad,.

2011. aug. 22. 11:16
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Főzzél májgomboc levest, az a kedvencem.
2011. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azt hiszem kapisgálom. Tehát te egy nagyvonalú vendéglátó vagy, míg más (nem tudjuk pontosan ki) mindent kiszámol és ezzel azt az érzetet kelti, hogy a többit már nem adná szívesen. de gondolom elég közeli rokonok vagytok ahhoz, hogy szólj, hogy nagyon finom volt és ennél repetát, akkor biztos kapnál. közeli rokonnál nem akadnék fönn. távlabbinál talán megjegyezném magamban, hogy nem így a legillendőbb, de messzebbre nem mennék.
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy sértődnék meg, ha anyukám csinálná ezt. Kérnék ráadást, ha ízlett. Gondolom adna jó szívvel, nem?
2011. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!