Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 vagyok, anyu mér nem enged...

17 vagyok, anyu mér nem enged el buliznii?! Lennt

Figyelt kérdés

20.a van....és anyu kajak nem akar leengedni bulizni ismerősökkel... :/ bármit csinálok, teszek érte. esélytelen :/ 17,5 vagyok már :Oegyszerűen nem értem :( semmit nem enged meg :( mindig sötétedés elött hazakell érnem, barátom sem lehet :S mér csinálja ezt...??

esetleg kiszökjek?! 1* már megtettem.... :/ Segitsetek létszii :)


2011. aug. 20. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
helyedben fognám magam és elmennék bulizni... Nem lehet barátod? Mindjárt felnőtt vagy...Élvezd az életet !! :)
2011. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy....énis ezt tenném hiddel :/ csak amit utána kapnék itthon... :S főleg aputól :/
2011. aug. 20. 16:04
 13/14 anonim ***** válasza:
15:26-os vagyok. Óó :s Ne haragudj akkor. Azt hittem, hogy nem lesz ilyen indulatos anyud, ha megpróbálod vele szépen megbeszélni. Máskor is ilyen szokott lenni? Mármint, ha valamit szépen megszeretnél vele dumcsizni? Azért próbálj megnyugodni és ne sírj. Remélem lesz valami megoldás. :)
2011. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindig ilyeen :/ mind1. esélytelen :S köszi szépen h segítettél!: )
2011. aug. 20. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!