Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a rossz megint,...

Most én vagyok a rossz megint, mit tegyek? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Előbb beszéltem férjemmel, hogy anyja összeveszett vele, mert nem tudunk holnap elmenni hozzájuk és nem láthatja az unokáját. Mégis mit tegyek, ünnepi buszjárat van, ami azt jelenti, hogy reggel 8kor, meg 1kor megy hozzájuk busz, hozzáteszem, 8kor a lányunk és délben alszik. Mégis mit kellene tennem? Ezért bontsam fel a napirendjét vagy mit?
2011. aug. 19. 18:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*kel
2011. aug. 19. 18:57
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Különleges alkalmakkor meglehet bontani egy gyermek napirendjét! Szerintem csak te nem akarod ezt a látogatást!
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jojjenek a mamaek hozzatok.
2011. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha már régen látta az unokáját akkor nem csodálom hogy rosszul esett anyósodnak hogy nem mentek.

De most komolyan: nagy gond lenne ha előbb fektetnéd ma le a gyerkőcöt és reggel korábban ébredne???

Nem lesz semmi baja ha nem óramű pontossággal csinál valamit 1 nap.


Egy tapasztalt kiskamasz anyukája.

2011. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha előbb is kelne a lányom, délben alszik, tőlük meg délben jön vissza busz:/
2011. aug. 19. 19:04
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
hát akkor majd alszik a buszon, vagy majd alszik később.
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Kifogás, kifogás hátán. Mért nem lehet bevállalni, hogy nem akarsz menni?

Alvó gyerekkel is fel lehet szállni a buszra, mi is meg tudtuk oldani, amikor akartuk. /1,5 órás út volt/.

2011. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Jaj most miért kell ekkora drámát csinálni egy alvásból???


Majd előbb kel és ha elálmosodik alszik a buszon!

Gondlom első gyermekes anyuka vagy.

Ők szoktak agyonparázni mindent.

2011. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs kedved menni, mondd meg anyósnak, v hallgass, de a gyereket hagyd már ki belőle!
2011. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
figyelj már, az oké, hogy nem akarsz menni, van az úgy. de nem kéne a gyerek mögé bújnod, elég átlátszó. ennél még az is könnyebben elfogadható érv, hogy: mert csak.
2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!