Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 vagyok, anyu mér nem enged...

17 vagyok, anyu mér nem enged el buliznii?! Lennt

Figyelt kérdés

20.a van....és anyu kajak nem akar leengedni bulizni ismerősökkel... :/ bármit csinálok, teszek érte. esélytelen :/ 17,5 vagyok már :Oegyszerűen nem értem :( semmit nem enged meg :( mindig sötétedés elött hazakell érnem, barátom sem lehet :S mér csinálja ezt...??

esetleg kiszökjek?! 1* már megtettem.... :/ Segitsetek létszii :)


2011. aug. 20. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Ülj le vele beszélgetni.Jobban fog benned bízni ettől,mintha kiszökdösöl.


Gondolj bele:

megbeszélés-> felnőttes viselkedés

szökdösés->gyerekes viselkedés


Anyukád helyében te elengednéd a szökdösős lányodat?

2011. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem enged, akkor se szökj ki, mert ha lebuksz akkor teljesen elveszíti benned a bizalmát, és még egy ideig ücsöröghetsz majd otthon...
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Én is ugyanebben a helyzetben voltam. Egyébként el is mondtam neki párszor, hol összetörve, hol üvöltözve, hol megfáradtan normális stílusba, hogy rettentően érzem magam, amiért ennyire fog és semmit nem enged. Tehát mindenképp próbálkoztam... hiába. Közöltem vele azt is, hogy amennyiben nem változtat a hozzáállásán, az elköltözésem után megszakítok vele miden kapcsolatot.

Erre engedékenyebb lett, csak onnantól kezdve bármikor elmentem valahova, én lettem a szemét, hülye lánya, állandóan azt éreztette velem, hogy rossz ember vagyok, csak mert vannak barátaim, akikkel jól érzem magam időnként. Teljesen kikészültem a rengeteg megalázástól és bántástól.


Az eredmény: tényleg megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta normális életem van és BOLDOG ember vagyok, tehát nem bántam meg. Csak fáj néha, amiért nem volt egy olyan anyám, akit szívből szerethettem volna.


Tanács: Mutasd meg neki ezt... hátha ráébred, mit tesz éppen.

2011. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szerintem se szökj el. Próbáld megbeszélni vele ahogy az első tanácsolat, ha az sem megy akkor az vigasztaljon hogy már csak 6 hónap és 18 leszel, felnőtt azt csinálsz amit akarsz!
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mi a jó életet tudunk mi segíteni? Nem enged el, akkor nem enged, kész, ennyi.
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem enged el az édesanyád?
2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak annyit mond h nem mehetek. :/
2011. aug. 20. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Na, megpróbálok normális választ adni...

Gondolom a szökésed miatt nem nagyon bízik meg benned, meg annyi mindent hallani, hogy részeg meg kábszeres fiatalok mit csinálnak.... A barátot még korainak tartja, amit meg is értek, hiszen félt. Beszélj vele mindenképpen a dologról, nyugodt hangnemben, mondd el neki, pontosan, hova mész, és kikkel, mikor jössz... stb... ezeket tartsd is be.

2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Ezt így nehéz lenne nekünk megmondani, hogy miért nem enged el, ezt vele kéne megbeszélned. De az írásod alapján pl.: "sötétedés előtt hazakell érnem", csak arra tudok gondolni, hogy félt és aggódik érted. Jó, az már más tészta, ha valaki már túlzottan nem enged meg valamit (nem tudom anyud mennyire ilyen). De az elszökés semmiképpen sem megoldás. De szerintem, mint írtam, jobb ha vele beszéled meg (remélem meglehet). Bár még biztos jönnek más jó, vagy jobb tanácsok is. :)
2011. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. aranyosak vagytook :)

most próbáltam meg...de úgy leordította a fejem,h mit képzelek magamról, mit akarok 17 évesen... még mindig sírok :(

2011. aug. 20. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!