Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok az...

Nagyon szomorú vagyok az anyósom miatt, mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy vigyázzon a 1,5 éves fiamra két hetente 2 órát. Minden alkalommal erőszakoskodik, kritizál, mindent rosszul csinálok, benéz a fiókokba, sutyiba leellenőrzi a teregetni való ruhát, úgy álcázza, "mintha" segítene, de közben utána megy a páromhoz és olyanokat mond, hogy ráncos a vállfán a ruha, nem jó állagú a fiam uzsonnája (a szemfogai gyulladtak, mert jönnek ki, és nemigen eszik darabosat pár napja). Hazajöttem tegnap is torna után és az aznap estém sírással telt (nemrég halt meg anyukám, aki imádott minket és mindenben segített és ilyenkor eszembe jut milyen szeretnivaló volt...)

Rettenetesen ideges vagyok, nagyon szeretnék jó meny lenni, eddig is nagyon igyekeztem, hogy sokat lehessen az unokájával, jó kapcsolatban legyünk, de kezd elpattanni a cérna. Mit tegyek?


2011. aug. 19. 14:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, csak ezt a negatív hullámot még gyorsan feldolgozom és máris telefonálok neki, hogy addig egymáshoz tudjanak szokni, köszi :)
2011. aug. 19. 14:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek, híd pótanyóst. DE légyszi írd meg, mit szólt anyós, mikor megtudta!!!!!!!!!!!!!!!!! LÉÉCCCCIIII :)
2011. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!