Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok! Ilyenkor ti...

Szomorú vagyok! Ilyenkor ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok belinkelni szomorú zenéket?Esetleg beszéljek valakivel(a szomorúságom okáról)Baráttal?Családtaggal?Írjam le egy naplóba?Vagy mit csináljak?Nem tudtok jó vicceket?
2010. jún. 5. 21:59
1 2
 1/16 haggyámán ***** válasza:

Üdv.

Szomorú zenét ne hallgass.


www.9gag.com


Ez egy hihetetlenül jó oldal, teli van vicces képekkel, egy minimális angol tudás szükséges hozzá.


Vagy beszélhetsz valakinek, miért vagy szomorú, kiadod magadból. Ha más nincs, nekem írhatsz.

2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Velem beszélgethetsz, ha akarsz...
2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindketten nagyon figyelmesek vagytok.Beszélek valakivel mindjárt,de veletek nem szeretnék bocsi.Erre az oldalra nem szeretném leírni,mert felismernének.E-mailt sem szeretnék küldeni ,mert már volt ilyenből rossz példa.De nagyon kösszi!
2010. jún. 5. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne hallgass szomorú zenét

Írd be youtube-ba hogy Mika és azokat a számokat hallgasd.

2010. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
OK. Ha nem, hát nem. De ha esetleg meggondolod magad, és valamikor beszélnél valakivel, itt vagyok...
2010. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm.Kicsit jobb kedvem lett a zenétől éshogy közbe nézem azokat a képeket!Télleg nem szeretném ide leírni hogy mi a bajom,de ha meggondolom magam veled fogok beszélni.Kösszi.Jó tudni h valaki meghallgatna.
2010. jún. 5. 22:20
 7/16 haggyámán ***** válasza:

Rendben, megértem. :)


Azért írok egy pár biztató szót.

Az a jó, ha szomorú vagy, hogy utána egészen biztosan jobb kedved lesz. Rengeteg ok miatt lehetsz szomorú, de igazán csak nagyon kevés van, ami miatt igazán annak kellene lennie bárkinek is. Pasi/iskola/összeveszés miatt ne legyél az, értelmetlen. Pasi lesz másik, iskolát ki lehet javítani, akivel összevesztél ki lehet békülni. Egyszerűen csak pozitívan kell hozzáállni mindenhez. De komolyan mindenhez. A legeslegkisebb dolog is feldobhatja az egész napodat.

Lényeg, hogy mosolyogj. :)

2010. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Amikor ezt elolvastam egyszercsak elmosojodtam:).
2010. jún. 5. 22:25
 9/16 haggyámán ***** válasza:

Akkor most válogatok neked pár viccet. :)


Miért lett valójában Júlia öngyilkos a Rómeó és Júliából?

Mert nem kerítés, hanem Capulet. (Remélem érted :))


Milyen a hangulat az intenzív osztályon?

Eszméletlen.


Két részeg beszélget. Az egyik megszólal:

- Jön fel a nap.

Mire a másik:

- Miért, azt is ittunk??


A nyuszika meg a zsiráf beszélgetnek, de főleg a zsiráf mondja a magáét:

- Huuu, nyuszika, ha tudnád milyen jó ez a hosszú nyak!! Nyáron, amikor meleg van, veszek egy fagyit és ahogy lenyelem... hm... végig a nyakamon érzem a hideget, valami csodalatos!... És amikor szomjas vagyok.... hm.. a sor, imádom a sort, ahogy le...folyik a torkomon, végig érzem a csodalatos izét... Vagy éppen télen! Egy bögre forró kávé, vagy tea, ahogy felmelegíti az egész testemet. Óriási dolog ilyen hosszú nyakkal élni, sajnálhatod, hogy neked nem ilyen hosszú!!!!

- Mondd zsiráf, hánytál már??

2010. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
xd.Nagyon jók a viccek.Köszönöm.Főleg a nyuszis zsifáfos teccet.Egyébként te 22:4-s 22:12-s 22:24-s 22:39-s te egy vagy úgye?Ha igen hanem köszönöm az összes válszt.Jobb kedvem lett azért kicsit.Arik vagytok.:)
2010. jún. 5. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!