Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok az...

Nagyon szomorú vagyok az anyósom miatt, mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Megkértem, hogy vigyázzon a 1,5 éves fiamra két hetente 2 órát. Minden alkalommal erőszakoskodik, kritizál, mindent rosszul csinálok, benéz a fiókokba, sutyiba leellenőrzi a teregetni való ruhát, úgy álcázza, "mintha" segítene, de közben utána megy a páromhoz és olyanokat mond, hogy ráncos a vállfán a ruha, nem jó állagú a fiam uzsonnája (a szemfogai gyulladtak, mert jönnek ki, és nemigen eszik darabosat pár napja). Hazajöttem tegnap is torna után és az aznap estém sírással telt (nemrég halt meg anyukám, aki imádott minket és mindenben segített és ilyenkor eszembe jut milyen szeretnivaló volt...)

Rettenetesen ideges vagyok, nagyon szeretnék jó meny lenni, eddig is nagyon igyekeztem, hogy sokat lehessen az unokájával, jó kapcsolatban legyünk, de kezd elpattanni a cérna. Mit tegyek?


2011. aug. 19. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Mivel tornára jársz, gondolom nem létszükséglet neked az a kéthetente 2 óra. Vagy elviseled anyóst, aki szívességet tesz neked, vagy lemondasz erről a 2 óráról is.
2011. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvass be neki, hogy szégyellheti magát, amiért ilye kötekedős és örüljön, hogy normális menye van szép unokával. Ha ő olyan profi, akkor segítsen többet és mutassa meg, hogy kell csinálni a dolgokat!
2011. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem tornázz otthon,és nem kell az anyósodra szorulni.
2011. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaja, marad egyelőre ez az utolsó verzió, otthon torna. Első, egyébként nem tudom van-e gyereked, nekem kb ez a kikapcsolódásom, nem hiszem, hogy erről le fogok mondani.

Egy kis bosszút forralok, most találtam ki, hogy ő a párom apjától elvált már 25 éve, de gyűlöli a következő feleséget, így most mivel nincs más választásom el fogom hívni Őt, hogy vigyázzon a gyerekre.


Nahát nem is gondoltam hogy én is tudok ilyen szemét lenni, de ezek szerint kiprovokálta...

2011. aug. 19. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Első vagyok. Igen, van gyerekem, nem is egy, és igen, eljárok otthonról, gyakrabban mint te, és az anyósom jön és én hálás vagyok neki, mert nélküle nem mehetnék. Neki is vannak dolgai, de amíg ő tesz nekem szívességet, addig én nem fogok ellene fordulni.
2011. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
nyugodtan kapcsolódj ki ....állandóan gondolom otthon vagy a gyerkőccel jár neked ie ennyi..ha meg ekkora paraszt már ne haragudj az anyósod akkor hívd a "pótanyóst" ...lehet ő szivesebben vigyáz rá mint az a faragatlan nőszemély...elég bajod vanh meghalt anyukád ezmeg még kritizál?? hát huzzon a p*csába....
2011. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Jó az ötleted. Fogd fel úgy, hogy ez nem bosszú, hanem egy másik lehetőség!
2011. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Állj már meg, szerinted normális dolog, ha átjön az anyósod és másnap jelzi a férjednek, hogy rendetlenséget talált a fiókban?

Vagy hogy átjön és nekiáll a fehérneműidet kiteregetni erőszakkal, hogy lássa, megfelelően tisztítom-e a ruhákat, és mivel nem engedem neki ("Légy szíves inkább etesd meg a gyereket", tehát nem bunkón) mert ne nyúljon a fehérneműimhez, akkor betámad ugyanígy hátulról?


Szerinted ÉN fordulok ellene? Komolyan?


Na örülök neki hogy jó sokat mész el otthonról, nekem ez az alkalom, amikor megtehetem és ha neki is szívesség ÖSSZESEN 1,5 órát a játszótéren lenni az unokájával akkor ettől én nagyon szívesen eltekintek a jövőben.

2011. aug. 19. 14:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah bocs hogy felháborodtam, csak múltkor egy olyan fiókban talált állítólag rendetlenséget, amihez köze nincs, a mi lakásunkban a hálóban van, nem tudom, hogy jutott oda, mellesleg nem volt rendetlenség, de szerintem 60 évesen ennyi illem szorul az emberbe, hogy nem túrom át más cuccait...
2011. aug. 19. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd azt, hiszen én is ezt javasoltam az első válaszomban.
2011. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!