Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz lenne? Tapaszt...

Ez tényleg igaz lenne? Tapasztaltátok már ti is?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogy ahogy magunkra tekintünk,úgy tekintenek ránk mások is?pl.ha én szeretem magam,és elfogadom,és van önbizalmam,akkor magabiztosságot fogok sugallni.Vagy ha kedves vagyok,barátságos,emberszerető,optimista...stb,akkor ez meg fog látszani rajtam?Az emberek is máshogy közelednek majd felém?
2011. aug. 15. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát biztos van benne valami:) Amit én hallottam, hogy a férfi a nő saját magáról alkotott énképét fogadja el.
2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze...

Egy olyan ember, aki folyton, mogorva, rossz kedvű, vágja a pofákat, utálja a világot és önmagát is: senkinek se lesz szimpatikus, kedves ember.

Ellenben azzal, aki igyekszik mindenkivel kedves, segítőkész lenni, udvarias, barátságos, és harmóniát, vidámságot sugároz.

2011. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.

Ha nem tartod magad semmire, mások is úgy fognak bánni veled, mint a kapcaronggyal.

Saját tapasztalatból mondom.

Én olyan alkalmazkodó, és megalázkodó voltam, hogy csak na.

Sose szóltam semmiért, mindig lenyeltem mindent a családomnak is, barátomnak is, az ő családjának is.

Akkor sem szóltam vissza, ha gúnyolódtak, vagy sértegettek, mert azt mondtam, "Fő a békesség!"

Azt hiszed megbecsültek ezért???

A fenét!

Csak még jobban a fejemen táncoltak.

Kapcarongyot csináltam magamból, ők pedig visszaéltek ezzel, és úgy is bántak velem.

Most már változom, de nehéz változni.

Tiszteld magadat, és mások is fognak.

2011. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!