Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elmúlt 25 éves és nő,...

Aki elmúlt 25 éves és nő, lehúzhatja magát a wc-n?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Ja, akkor 30 évesen húzhatom le magam. Sokkal jobb. Még van 5 évem. Hurrá.


Családot pedig nem szeretnék, gyerek sem kell. Csak legyek szép.

2011. aug. 14. 13:51
 52/75 anonim ***** válasza:
.. -.-
2011. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

30 évesen sem kell lehúznod magad, mondom, hogy nem a kor és a ráncok miatt írtam, hanem a korszakváltás miatt.


Én sem tervezek gyereket, egyáltalán. Olyan hú de gyönyörű sem vagyok, telt vagyok. Egy percig nem érdekel ki mit gondol,jól érzem magam, az emberek szeretnek. A férfiak is :)


Nem tudom hol hallottad ezt a baromságot, de sürgősen felejtsd el.

2011. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
Szépnek születni kell. Ha ezt elmulasztottad, 25 év alatt már rá kellett volna jönnöd, milyen egyéb értékeid vannak, amivel magadhoz tudod vonzani azt, amit/akit szeretnél.
2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a butaságot honnan vetted? Én 28/F vagyok és vannak 18-22 éves lány barátnőim, de ők tényleg csak barát szinten barátnők. Nagyon jól kijövök velük is, de azért néha elég gyerekesen tudnak viselkedni. Komolyabb, tartós kapcsolatra inkább a saját korosztályunkból keresgélek.


Ez egy kis off, de ha valaki már az egyetemet szóba hozta: Én is 24 évesen végeztem. A HVG-ben nemrég megjelent cikk szerint az egyik legjobban fizetett hiányszakon az ELTE-n, nagyon jónak mondható eredménnyel.

Két "bűnöm" van, amiért a mai napig senki nem hajlandó alkalmazni. Az egyik, hogy nem szándékoztam az életemet Budapesten letölteni. Szerettem volna szülővárosomban elhelyezkedni, ami nem egy kis falu, hanem egy kétszázezeres megyeszékhely, a Dunántúl legnagyobb városa. Pár év alatt rá kellett jönnöm, hogy ez lehetetlen vállalkozás és bele kell törődnöm, hogy nyugdíjas koromig Budapestre leszek kényszerülve. Már ha ott megérem a nyugdíjas kort.

A másik "bűnöm", amiért senki még csak szóba se áll velem munka ügyben, hogy nem az angol az első idegen nyelvem, hanem a német. Annak idején még általános iskolában a szüleim német tagozatra írattak be, mert akkor az volt a divatnyelv. Angol tagozat nálunk talán nem is volt akkoriban. Ez nagy hiba volt, amiért a mai napig szívhatok. Angolból csak egy alapfokú vizsgám van, de a szakmai szövegekkel elég jól elboldogulok, csak erről nincs papírom. Most pár hónap múlva megyek középfokra. Csak akkor meg azt nehezményezik majd, hogy pár év eltelt, amíg nem dolgoztam a szakmában. Tehát nincs jó megoldás. Amíg nincs angolból középfokúm, sehova nem vesznek fel, ha meglesz, akkor pedig az én szememre hányják, hogy eddig mért nem vettek fel. Na mindegy, ez már az én problémám...

2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
neked elkellene menned dokihoz....:|| ennyire hülye nem lehetsz Isteneem!!!:@@@ minek akarsz szép lenni ha egyedül akarsz megdögleni??x'D dekoolyan... nemkell család?!?!
2011. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Nem mindenki vállal gyereket, de attól még szeret szép lenni.

2011. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
54%
"Gyerek nem kell, csak legyek szép" Kicsim sajnállak, tudod öregen a szépség nem látogat, sőt már hírből se fogod ismerni, és mivel gyereked se lesz, magányos öreg tyúk leszel.Remélem változni fogsz, mert ezzel a kijelentéseddel, elég szánalmas vagy.
2011. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
naa az utsó tetszik..:DDDDDDDDDD x'DD
2011. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
64%

Hallottam egy fasza beszélgetést egy idős házaspárral, akiknek sosem lett gyerekük. Megkérdezték tőlük, hogy nem rossz, hogy nem látogatja őket senki? Erre azt felelték, hogy épp annyian látogatják őket, mintha 6 gyerekük is lenne.


Nem mindenki magányos, akinek nincs gyereke :)

2011. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!