Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elmúlt 25 éves és nő,...

Aki elmúlt 25 éves és nő, lehúzhatja magát a wc-n?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

èn is 26 körül éreztem a fénykoromat. akkor már elég érett voltam és okos hogy egy magasabb körökben is gond nélkül tudjak megjelenni, így pl sokszor mentem fönökeimmel vagy külföldi vendégekkel vacsorázni. na persze nem sexuális dolog vagy ilyesmi, simán vacsora több kolléga együtt. a nök között habár én voltam mindig a legfiatalabb. ekkor kért fel partnernek (de megmondta nem venne el mert ö már elvált volt, így nekem számításba sem jött) az egyik külföldi kolléga hogy nem csak jól nézek ki de velem mindenhol meg tud jelenni és neki ez nagyon fontos.


most 30 éves vagyok van egy kislányom is már és most hogy kezdek vissza térni az éltbe a babázás mellett, meglepett hogy még mindig utánam fordulnak a férfiak, hogy még mindig dicsérnek a férjemnek milyen jólnézek ki stb...

2011. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
Jajj ez a lélek duma olyan hülyeség. Kit érdekel, ha valaki csupa ránc 30 évesen?
2011. aug. 14. 13:27
 23/75 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.



Én spec leszarom, hogy szépnek tartanak-e.

Biztos, hogy van olyan aki annak tart/tartana és olyan is aki nem.


A korom nincs rám írva. Igaz fiatalabbnak látszom, mint amennyi vagyok. Számomra ez hátrány.

27/N

2011. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
Igen de előbb fosd arcon magad!
2011. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon unalmas vagy.


Egy nő 25 fölött kezd érdekes lenni.

Addig éretlen útkereső.25 fölött kezd kialakulni az egyénisége,kifinomulni a stílusa,megtanul bánni az adottságaival és a vonzerejével.

25 körül már a munkájában is bőven sikeres lehet,fellendül a karrierje,elismerik a tudását.Már van kellő tapasztalata,lelkes és televan élettel.

Kb.ilyennek kellene lennie egy 25 éves nőnek.Unalmas már ez az önsajnálat.

2011. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
25 évesen fellendül a karrierje?? Sokan még egyetemen, főiskolán ülnek ennyi idősen. Vagy 23-24 éves korukig.
2011. aug. 14. 13:30
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor gondolom te 25 éves vagy és ronda. Ez nem a kor hibája, van aki szép még 50!!! éves korában is, van aki meg ronda már tizenévesen. 27 éves vagyok, nem látszok annyinak, szépnek tartanak, semmi gondom nincs. Gyúrjál kicsit önbizalomra vagy fogyjál le, sportolj, sminkelj, menj fodrászhoz, vegyél szebb/szexibb/fiatalosabb ruhákat. Már ez is sokat dob egy nőn. Egyébként meg a szépség nem igazán számít semmit sem. Ennél kábé minden más fontosabb az életben.
2011. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:26


Miért ne lenne fontos egy nőnek bármilyen életkorban, hogy szép legyen?

Nekem is fontos, már elmúltam 25, de nem hiszem, hogy bármit is csúnyultam volna, sőt...

Rajtam még nincs ránc, és most plusz kilók sincsenek. 2-3 éve sokkal szarabbul néztem ki, mert egy rossz kapcsolatban éltem, folyton ideges voltam és fáradt...

Igaza van annak aki at írta, hogy 25 felett már nőként tekintenek az emberre, addig pedig csak lányként, énis így vagyok vele, hogy most már merem vállalni a nőiességemet. Csak sajnálni tudlak kérdező...

Ráadásul más szempontból is jó ez az életkor: végre az ember a saját életét élheti, már túl van az egyetemen, de még fiatal, gyakorlatilag ez az az időszak, amikor tényleg lehet élvezni az életet!!!

2011. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
34%
Úristen...ez beteeg :// de nem ajánlatos mert nem férsz bele a wc kagylóba..:// fájdalmas lenne beletuszkolni magad..:SS vagy darabokravágod magadat és egyeséével dobáltatod be a wc-be a testrészeidet valakivel^^
2011. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!