Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elmúlt 25 éves és nő,...

Aki elmúlt 25 éves és nő, lehúzhatja magát a wc-n?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
84%
A kor is szépít bizonyos embereknél:) ha valaki nem törődik magával talán akkor csúnyul meg...miért lenne szép egy agyonsminkelt babarcú leányzó?Talán a tizenéves korosztálynak.A belső negatív kisugárzás is csúnyíthat...
2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
39%
Te húzd le magad. És nem azért, mert 25 éves vagy..
2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
79%

30 leszek idén és még mindig nagyon szép vagyok.

Sőt!

Mamám 50 felett is gyönyörű!


Na persze ha arra gondolsz, hogy itt-ott megjelennek pici ráncok az az élet velejárója, hiszen a tested kopik.

Ám a lelked fiatalsága, ragyogása az, ami igazán számít.

2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
89%
En is 25 vagyok. Meg sosem ereztem magam ennyire szepnek es erosnek. Ha felveszek egy csini ruhat magabiztos leszek es mar nem gyerekkent, hanem nokent neznek ram. Es ez tok jo erzes!
2011. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság, sokkal szebb vagyok 26-hoz közel mint 18 éves koromban. Szerintem egy nő a 30-as éveiben a legszebb. Neked nagyon súlyos önértékelési zavarod lehet...
2011. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

És a nők elkezdenek csúnyulni 25 éves kor felett.



Már bocs de ez így ahogy mondod baromság!!!4

2011. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

A test mulandó, de a lélek örök!

Ne hanyagold el egyiket sem és akkor Te is kifogsz virulni!:)


Ne higgy a médiának, pontosan ezért érzed magad rosszul mert a média csak a fiatal nőket ontja magából csak azok vannak címlapon, és csak azt akarják beléd sulykolni, hogy akkor vagy értékes, ha fiatal vagy és üde! Pedig ez nem igaz. Nem hiába lesznek többen manapság az önbizalom hiányos, komplexusos emberek:S.

Ne vegyél magazinokat, és ne nézd a tv-t sem ha nem muszáj.


Te is értékes vagy, ahogy a többi ember is! Csak meg kell találni az egyensúlyt!

Ne vessz el!

2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
83%

13:20-asnak

Teljesen igazad van! Nekem is vannak volt osztalytarsnoim, akik a gimiben a bombanok voltak. Nos ok azota elhanyagoltak magukat: meghiztak vagy megrancosodtak (25 evesen komolyan) es a kisugarzasuk egy muanyag edenyevel egyenlo.

2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
79%
25 évesen mindenki szép még, mert fiatal, te is szép vagy, csak a környezeted sajnos nem mondja, nem dicsér. Én 35 vagyok, igaz 26-nak néznek, látom ugyan hogy nem vagyok már hamvas tizenéves, de nem is kell hogy annyira baba legyek. Egy 25 éves másképp szép, mert okosabb, magabiztosabb mint egy 20 éves. Ne keseredj el. A válaszom nem.
2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
75%

OMG. ha neked 25 évesen az a fontos, h szép legyél, akkor tényleg ásd el magad inkább...


lassan 25 leszek, most jön életem egyik legjobb időszaka. már sokkal érettebben látom a világot és az embereket, akik körülvesznek.

hamarosan eljutok oda is, hogy gyereket vállaljak, előtte karriert építsek.


hát húzza le magát az, aki rá van szorulva, én jobban élvezem az életet mint eddig valaha! :)

2011. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!