Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnánk lelki sérülés...

Hogy tudnánk lelki sérülés nélkül lezárni ezt a kapcsolatot és miért nem merjük lezárni?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk 4 éve de már nagyon elmérgesedett köztünk a viszony és már vagy nem beszélünk 2 hete egymással,nagyon sokszor volt szó szakításról de hivatalosan nem szakítottunk mert egyszerűen nem tudjuk megtenni.Tudom hülyén hangzik de ez így van,valószínű ez emlékek miatt de tudjuk hogy nincs közös jövőnk mert mind a kettőnknek más az elképzelése az életről és sajnos ez csak 4 év után derült ki,de viszont vonzódunk egymáshoz de ez nem elég egy hosszú távú kapcsolathoz.Leszeretném zárni hogy ne kínozzuk egymást tovább és mindenki élhesse a saját életét bűntudat és lelkiismeret furdolás nélkül....

Tehát mi hogyan tudnánk normálsi keretek között pontot tenni az ügy végére hogy barátságban váljunk el és ne sérüljön egyikünk se és nyugodtan emelt fővel távozhassunk mind a ketten?


2011. aug. 14. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bárki bármikor megváltozhat. Ha nem tudtok elszakadni, próbáljatok utánajárni, ki mit miért (nem) akar. Nem adnám fel "ilyen könnyen". (Tudom, hogy nem könnyű.)
2011. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy több mint 10 év eltelt, de mi történt azóta? Szakítottatok? Ha igen, hogy ment?
2022. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!