Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebből kiút? Az exem...

Van ebből kiút? Az exem tönkre tesz.

Figyelt kérdés

Van egy barátom és van egy volt barátom. A jelenlegivel 3 éve vagyunk együtt és elég jól meg vagyunk. Nem vagyok belé szerelmes,csak mint embert szeretem. És itt az exem. Mióta szakiottunk nem hagy békén. Az a baj,hogy még én is szeretem és igy nem tudok túl lenni rajta. Már rengetegszer beszéltük meg,hogy többé nem beszélünk,de eddig sohasem sikerült. Általában ő keresett újra 1-2 hónap után,de néha én sem birtam. Ő vissza akar szerezni,de sokszor kibékültünk már,én tudom,hogy nem illünk össze. Mégis annyira gyenge vagyok.

Néha azt gondolom,hogy egy 3. pasi lenne a megoldás,de a jelenlegi barátommal tervezünk és ő illik hozzám. hasonló természetű mint én. Bonyolult ez a helyzet csak nagyvonalakban próbáltam felvázolni.

Igazából nem tudom mit tegyek. Nem tudok szebadulni az exemtől akivel néha olyan mintha lélekben mindig együtt lennék. Van ebből kiút? Vagy lehet hogy vele kell lennem és azért nem tudok tőle elszakadni?


2011. aug. 12. 14:20
1 2 3
 1/21 Réti bubuzér ***** válasza:
48%
Nő vagy, nincs megoldás.
2011. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig kell szerelmesnek lenni abba, akivel élni akarunk.

Viszont én ha màr az exem ennyire vonz, visszamennék hozzà.

Akivel most vagy, viszont becsapod mindenféle téren. A mostani baràtod szeret?, vagy õ is ùgy érez iràntad, mint te.

Jol gondold meg nehogy amikor hàzasok lesztek, akkor fog fàjni a szived az exed utàn!!!Most még szabad vagy!

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

menj vissza az exedhez.

az ellentétek vonzzák egymást :P

2011. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van.Szakíts a jelenlegivel,mert 3 éve a szemébe hazudsz.A másik meg vagy összejön,vagy nem,de inkább egy harmadikat kellene keresned.
2011. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Elsősorban azt tedd, hogy amíg nem vagy túl az exen, ne hülyítsd azt a szerencsétlen fickót. Olyan max. 15 év múlva van, hogy szeretem, mint embert, de MÁR nem vagyok szerelmes. Rohadtul nem etikus dolog így együtt lenni valakivel, márpedig te nyilván arra használod a srácot, hogy legyen kivel búfelejteni. Van fogalmad róla, mennyire fájna a barátodnak, ha ezt megtudná?

Mit tegyél: zárd le mielőbb az exeddel a dolgaitokat, ha végképp nem mennek köztetek és egyedül legyél mindaddig, amíg érzed még az ex árnyékát, ezt az időszakot ki kell szenvedni, el kell gyászolni az előzőt, mert addig nem leszel mással boldog és fölösleges fájdalmat okozol olyannak, aki semmiről nem tehet.

2011. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát igen vonzzák egymást. De meddig? Egy hosszú távú kapcsolatban lehet ,hogy nem. :(

Az az igazság hogy több esélye volt,de elb...ta. Jó ideje külön vagyunk, neki is van valakije,de nem boldog. Azt mondja én vagyok élete szerelme. De nem tudok bizni benne már (tudtommal nem csalt meg, csak másban volt velem szemét). ő nem tudja elfogadni ,hogy külön vagyunk,amit én néha már betegesnak tartok.

A mostani barátom szerelmes belém és tényleg jó a kapcsolatunk de hiányzik valami...

2011. aug. 12. 14:39
 7/21 anonim ***** válasza:
szia! Hat nem igazan ertem,h tudsz ugy egyutt lenni vkivel mar 3 eve,h nem vagy szerelmes bele! Hany evesek vagytok? Hany evig voltal az exeddel? Az exed volt az elso pasid? Hat csak azt tudom mondani,h felejtsd el mindket fiut es keres vkit, aki hozzadillo es szeretni is tudod. Mert ha 3 ev alatt nem szerettel bele, akkor nem hiszem,h valaha is belefogsz. Ne hitegesd szegenyt! Az exed meg szerintem azert hianyzik, mert a mostanival nem erzed a tuzed, es vele meg erezted es az hianyzik. Elfog mulni. Es tuti boldog leszel 1 harmadikkal.
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazából a jelenlegi párom sokat tud erről az egészről. Tudom,hogy szemét dolog ez vele szemben. Ő inkább a homokba dugja sokszor a fejét,mintha nem is érdekelné.Pedig tudom,hogy fáj neki. Azt hittem elmúlik ez. Talán el is múlna ha végre megszakad az exxel a kapcsolat. :S Ez az ami nem megy.
2011. aug. 12. 14:46
 9/21 anonim ***** válasza:

A mostani barátom szerelmes belém és tényleg jó a kapcsolatunk de hiányzik valami...


Vajon mi? Sejthető volt, hogy a mostani barátod nagyon szerethet téged, mert ha nem így lenne, már rég kivágott volna a francba. Vigyázz, hogy bánsz az emberrel, mert ezt fogod visszakapni: az exed után sóvárogsz és úgy vagy benne egy kapcsolatban, miközben a jelenlegidnek te vagy a mindene. Akkor hoznál érett döntést, ha belátnád, hogy nagyon nem korrekt amit csinálsz és kilépnél a mostaniból megadva az esélyt a barátodnak, hogy jobbat találjon nálad, mert jobbat érdemel. Ő a legnagyobb vesztese ennek az egésznek ugyanis. Legyen eszed!

2011. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az exemmel kb 2 évig voltunk együtt (mert sok szakitás volt) .Nem ő volt az első barátom,előtte is volt hosszú kapcsolatom. 23 évesek vagyunk. A volt barátom idősebb
2011. aug. 12. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!