Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel ismét a...

Hogy hozzam fel ismét a házvásárlási témát édesanyámnak? A páromnak meg azt hogy több eladó házat is nézzünk meg?

Figyelt kérdés
Már 1x volt róla szó hogy 3-an költözünk egy házba./anyu párom és én/ Utána anyu meggondolta magát hogy ő mégsem érezné jól ebben a szituban magát, pedig jól kijön a párommal. Most megint vannak a környéken eladó házak, és megint szeretném felhozni neki a témát. Segítsetek hogy mégis hogy fogjak hozzá!
2009. ápr. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? Egyszerűen miért nem mondhatod meg anyukádnak, hogy te a pároddal szeretnél saját házba költözni? Még nem vagytok nagykorúak, hogy az engedélye kell? Attól, hogy külön laktok, még látogathatjátok őt. Az meg evidens kellene, hogy legyen, hogy több házat megnézzetek és a legjobbat válasszátok.
2009. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, édesanyádat megértem. Részemről nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, de abba az én áldott természetű édesanyám sem benne bele, hogy egy házban lakjon velünk. Mert zavarnánk egymást egy idő után.
2009. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most kulon laktok, vagy egyutt eltek anyukaddal?

Miert kellene, lenne jo egyutt 3-an elneket uj hazban, miert nem jo ahol most laktok?

En sok mindent nem ertek, eleg keveset irtal, es nem konkretumot igy nehez tanacsot adni. Ha egy kicsit irnal meg, szivesen valaszolnanak neked tobben is:)

Irjal meg piciket, legalabb a kerdesre amit irtam valaszolj, es akkor irunk neked tobbet, szia!

2009. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!