Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Lent a mai...

Anyám miért ilyen? Lent a mai "akciója".

Figyelt kérdés
Ma barátnőm itt volt nálunk, reggel 9-től bejött. Egyedül voltam itthon, feltakarítottam ilyenek. Aztán picit vadultunk barátnőmmel és lettek rajtam csikarások 17 éves vagyok. Barátnőm 16. A lényeg, hazajön anyám 14kor és elkezd veszekedni mindenért. Kiosztotta barátnőmet, hogy mik ezek a csikarások.. én szégyelltem magam, hogy ilyen anyám van. Aztán ma 18kor jött hozzá a barátnője. Mondta, hogy addigra menjek be a szobába. Ki kísértem barátnőmet, 16 kor majd 17-re hazaértem. Lezuhanyoztam stb és neki álltam vacsorázni. Simán végeztem volna 18-ra erre ő elkezdett veszekedni, hogy biztos direkt csinálom . Meg kiabált meg minden. Miért ilyen, mit tegyek ?
2011. aug. 9. 18:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Oh, hogy nincs köze hozzá, hogyha megd.god a csajt. Ez lényegében így van, de ahhoz már lesz, ha felcsinálod, és kell majd fizetnie a pelenkát, stb, mert te még nem tudnád eltartani.
2011. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ki a tök mondta, hogy nem védekeztek? Ne vigyél bele olyat ami nincs. Ez nem egy sorozat, nem Brazíliában vagyunk.

2011. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Anyukanak nem az a baja, hogy dugnak, hanem az hogy bohocot csinal magabol kozben. Mi a p.csanak kell kozben csikarni? Eleg nagynak tartja magat a szexhez, megis kicsikart pofaval jar, mint egy hulye gyerek. Ezert kapta fel a mama a vizet.
2011. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
:D vagy igen, v nem
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Lehetnél egy kicsit türelmesebb édesanyádhoz, mert el sem tudod képzelni, hogy milyen nehéz egy kamasz gyereket nevelni,dolgozni, beosztani a nehezen megszerzett pénzt, takarítani, fenntartani egy házat....stb. Néha segíts neki a házimunkában, és akkor hidd el, hogy ő is türelmesebb lenne hozzád! Ja és kérd meg a barátnődet, hogy ne csikarjon többet!

2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
este 6 kor takarodó van, ha anyád barátnője jön? miért, dugdosni kell téged előle? :-o
2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Válaszok és kérdések vegyesen de próbálok mindre válaszolni. Először is a gyerektartásos : Védekeztünk igen, és nem az első volt.

Egyébként nem hülyéskedtünk, csak igy jött ki.. hevesebb volt. Lényeg az hogy ezen kapta fel a vízet. Lehet igazatok van és rá kéne hagyjam. Megpróbálom.:) Köszönöm a válaszaitokat.

2011. aug. 9. 21:17
 28/31 anonim ***** válasza:
klimax...
2011. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Anyukának lehet nincs nemi élete és bepöccent hogy még kis takony fia is dug...
2011. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Miért vagyok kis takony?
2011. aug. 10. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!