Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Lent a mai...

Anyám miért ilyen? Lent a mai "akciója".

Figyelt kérdés
Ma barátnőm itt volt nálunk, reggel 9-től bejött. Egyedül voltam itthon, feltakarítottam ilyenek. Aztán picit vadultunk barátnőmmel és lettek rajtam csikarások 17 éves vagyok. Barátnőm 16. A lényeg, hazajön anyám 14kor és elkezd veszekedni mindenért. Kiosztotta barátnőmet, hogy mik ezek a csikarások.. én szégyelltem magam, hogy ilyen anyám van. Aztán ma 18kor jött hozzá a barátnője. Mondta, hogy addigra menjek be a szobába. Ki kísértem barátnőmet, 16 kor majd 17-re hazaértem. Lezuhanyoztam stb és neki álltam vacsorázni. Simán végeztem volna 18-ra erre ő elkezdett veszekedni, hogy biztos direkt csinálom . Meg kiabált meg minden. Miért ilyen, mit tegyek ?
2011. aug. 9. 18:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Előszőr is mi a búsborongos...szom az a csikarás?
2011. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Akkor karmolás ha így jobb..
2011. aug. 9. 18:16
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csikarások alatt karmolásokat értesz? Biztos nem a barátnőd felé irányult az a veszekedés, lehet történt vele valami és akkor kikattan, vagy én nem tudom, de lehet csak szar napja volt, mondjuk majd kérdezd meg tőle, hogy ezt miért kellett, de nyugodtan, higgadtan...
2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
83%
csikarások ?ez mit jelent én vagyok hülye vagy ilyen szó nincs is ?
2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
49%

Ne aggódj,nem csak te vagy ilyen helyzetben.Velem is kb ez volt de nem foglalkoztam vele és egyszer rájött hogy nincs igaza.A te anyukád is bolhábó elefántot csinál?

17/F

2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
anyud jól beégetett barátnőd előtt, de ne aggódj az enyém is csinált már ilyet és túl éltem
2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%
Nem szeretem az ilyen idegroncs szülőket... Vedd fel telóddal mikor kiabál és játszd be a barátnőjének jó hangosan! Értem én a tiszteld apádat és anyádat szabályt, de attól még te is ugyan olyan tagja vagy a családodnak. Ha meg a barátnőddel is ennyire bunkó, akkor nyugodtan védd meg szegény lányt. Lassan felnőtt ember vagy, kinyithatod te is a szád. Mikor meg azzal jön, hogy ez az Ő háza és amíg ott laksz és a kenyerét eszed addig kuss, akkor megmondhatod, hogy ha ennyire képtelen felnevelni egy gyereket akár el is mehetsz itthonról, de akkor az életben nem lát többé. Apád meg nyugodtan megdöngethetné néha, akkor nem lenne ennyire idegzsák. :)
2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%
Nemtudom miért csinálhatja... az én anyukám is szokott kiabálni (elég hirtelen haragú) de ennyire azért nem, meg én elég keményen (nem csúnyán) vissza is szoktam kiabálni és kiborulok... lehetséges hogy rossz napja van vagy esetleg apukád és közte gondok vannak. kitartás!
2011. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. 15L
2011. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ez már tart egy jó ideje. Mindenben a negatívumot látja. Jót nem vigyorog csak kéthavonta. "Elviszik a házat.. svájci frank || éhen halunk..." ezeket hallgatom naphosszat. apám nemilyen, és nem is élünk borzasztóan úgy hogy nem értem.. mindig a negatívumok, magát hergeli.. egész nap csak azt látom hogy búvalb.szott fejet vág.
2011. aug. 9. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!