Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Lent a mai...

Anyám miért ilyen? Lent a mai "akciója".

Figyelt kérdés
Ma barátnőm itt volt nálunk, reggel 9-től bejött. Egyedül voltam itthon, feltakarítottam ilyenek. Aztán picit vadultunk barátnőmmel és lettek rajtam csikarások 17 éves vagyok. Barátnőm 16. A lényeg, hazajön anyám 14kor és elkezd veszekedni mindenért. Kiosztotta barátnőmet, hogy mik ezek a csikarások.. én szégyelltem magam, hogy ilyen anyám van. Aztán ma 18kor jött hozzá a barátnője. Mondta, hogy addigra menjek be a szobába. Ki kísértem barátnőmet, 16 kor majd 17-re hazaértem. Lezuhanyoztam stb és neki álltam vacsorázni. Simán végeztem volna 18-ra erre ő elkezdett veszekedni, hogy biztos direkt csinálom . Meg kiabált meg minden. Miért ilyen, mit tegyek ?
2011. aug. 9. 18:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Csikarás=karmolás. Van ilyen szó,én legalábbis 32éve ismerem! Felénk is így mondják.
2011. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Biztosan kivan a mai gazdasági helyzettől, nálunk is ez a helyzet és ez nagyon rányomja a hangulatot mindenre. + az anyum klimaxszol, úgyhogy ez csak tetézi az egészet. :S
2011. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Off:

Nekem a hasam szokott csikarni, ha hasmenésem van.


On: Legyél kicsit türelmesebb. Ki tudja, hogy milyen gondok húzódnak meg a háttérben, amitől ilyen türelmetlen.

Vagy, amikor jobb passzban van, akkor ülj le vele beszélni.

2011. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
17 evesen vadultok, es lesznek rajtad csikarasok? Mi vagy Te, 3 eves kolyok? Nem is csoda, hogy anyad bavagta a durcit. Remelte, gyermeke mar kezd felnoni.
2011. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudja feldolgozni, h felnőttél
2011. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
18.34 szerintem szexeltek, és úgy lettek rajta karmolások, v én gondolom rosszul? hm
2011. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem gondolod rosszul utolsó. Ezért kellemetlen mert úgyérzem, hogy ehhez neki semmi köze. Én se szólnék ha ilyet látnék szóval nem értem a lényeget. :S Próbálok türelmesebb lenni, de teljesen más az én és az ő látásmódja is. Nagyon rosszakaró típus. Mindenkinek direkt fennhangon "beszól" . Van egy kutya a szomszédban és mindig ugat. Múltkor kiment hogy " ez a kutya állandóan ugat.." Direkt fennhangon, hogy szítsa a tüzet az alapból nem jó viszonyú szomszédságon. Erre szóltam, hogy anya ne már.. és akkor hogy én költözzek oda meg stb. stb.
2011. aug. 9. 18:41
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele türelemmel, hiszen olyan problémái vannak amiröl neked fingod sincs. Igen is , a mai helyzetben stresszelhet ha nyakig vagytok adóssággal, mert a svájci frank-ot nem lehet felérni. Mig neked a szexelés és a csikarás az egyetlen "dolgod" addig anyukád reped szét. Nem kívánom hogy megtapasztald a helyzetét, de az a gyanúm meg fogod nemsokára.
2011. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Horváth Derona válasza:
Szólj vissza! Ez csak egy csikarás, miért olyan nagy ügy? Én is utálom az ilyen szülőket... 17 éves vagy, alap hogy hülyéskedtek...
2011. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Utolsó nem feltétlen van igazad! Az én anyám is ilyen kis optimista! Pl 9/11 után közölte h a karácsonyt sem éljük meg, és a 3. vh. holnap-után kitör...stb. Egyszerűen vannak emberek, akik mindig csak a rosszat látják, és a jó az amolyan természetes adalékanyag. Mjuk az én anyám ennyire nem durva, v én nem vettem a szívemre, csak nevettem rajta, nem tudom.


De én azt mondom, kérdező! Ne foglalkozz vele nagyon! Hagyd rá. Bólogass, és menj át egy másik szobába. Én ezt csináltam, és bevált, megvolt a szeretet és béke, és ha rájött az ötperc egyedül hagytam a szobában.

2011. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!