Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak szeretője van. Mit...

A páromnak szeretője van. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nos kiderült, hogy a párom találkozgat valakivel. Jól sejtettem, jól éreztem, valahogy mindig is féltékeny voltam arra a lányra. :( Hozzám már egyre ritkábban közeledik és nem tudom hogyan hódíthatnám vissza, mert úgy érzem nem lesz jó vége :( Gyerek nincs, házasok még nem vagyunk, ezért félek hogy még könnyebben ott hagy, amiatt a lány miatt. Szerintem kezd beleszeretni. vajon van rá esély, hogy velem marad?
2011. aug. 8. 12:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
Ne várd meg,amíg ő dob ki amiatt a csaj miatt,hagy érje meglepetésként,hogy TE dobod ki. Nem éri meg vele foglalkozni,még akkor sem,ha szereted! Találsz magadnak majd jobbat,aki szeret és nem csal meg. Én a helyedben váltanék a csajjal egy pár szót,hogy esetleg tudja-e,hogy ott vagy a srácnak,ha tudja,akkor meg ezt mégis hogy gondolja?! Sajnállak nagyon,sok sikert! :/
2011. aug. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

jézusom,te ezen még gondolkozol ,miután mással kef.l?

nem hiszem el hogy ilyen nök vannak.

ne haragudj de meg is érdemled,gondolom szabadjára engedted.

2011. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A 3:10-esnek teljesen igaza van.Sok sikert és minél elöbb dobd a pasit.
2011. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez történt. Lebukott igéretek,megbocsájtás....

Egy év múlva újra lebukott akkor már kidobtam.hidd el aki egyszer megteszi az másodszorra is. Azonnal szakíts vele,mert ha tovább tolod a sz..t a végén neked nagyon fog fájni.Most egy nagyon boldog kapcsiban vagyok és örülök,hogy kidobtam azt a senkit.

2011. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Okos legyél!Ha egyszer megtette többször is meg fogja tenni.Mielőbb zavard el!Tapasztalat beszél belőlem sajna.
2011. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
1 évet se voltatok együtt.
2011. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor nem találkozgatna avval a lánnyal! Szóval nem szeret már annyira mint azelőtt. Ülj le vele és beszéld meg. Szerintem szakíts vele..:-S
2011. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Tedd ki te gyorsan.
2011. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
hódítsd vissza! legyen újra nagyon szerelmes beléd, aztán pedig úgy csald meg hogy meg is lássa, megérdemli
2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!