Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak szeretője van. Mit...

A páromnak szeretője van. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nos kiderült, hogy a párom találkozgat valakivel. Jól sejtettem, jól éreztem, valahogy mindig is féltékeny voltam arra a lányra. :( Hozzám már egyre ritkábban közeledik és nem tudom hogyan hódíthatnám vissza, mert úgy érzem nem lesz jó vége :( Gyerek nincs, házasok még nem vagyunk, ezért félek hogy még könnyebben ott hagy, amiatt a lány miatt. Szerintem kezd beleszeretni. vajon van rá esély, hogy velem marad?
2011. aug. 8. 12:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Vagy dobd ki a cuccaival együtt az ablakon (a ruháit, ne őt, mert akkor lecsuknak) vagy vess be mindent, hogy legalább nyomot hagyj benne és sose tudjon a másikkal boldog lenni. Alkoss maradandót, ami neki tetszik és így megmérgezed az új kapcsolatát. Ne zaklasd ha elmegy, szépen állj tovább te is!

Tudom, nehéz de nem lehetetlen és inkább szenvedj 1 hétig mint sokkal tovább és még megalázó is! Lépj azonnal!

2011. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

te komolyan rájöttél hogy a pasid scal és még vissza akarod szerezni??!!??!!

hol van a női önbecsülés?

2011. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%

Busz után, pasi után nem futok soha.

Tuti szembesíteném a pasit, és ultimátumot adnék neki!

2011. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%

Vissza akarsz hódítani egy olyan embert, aki elköveti a párkapcsolatok legnagyobb bűnét? Az egy dolog, hogy valaki nem szereti már a másikat, de akkor legyen benne annyi gerinc, hogy szakít vele, ahelyett hogy a hátába vágja a kést, hogy megcsalja és hazudik neki.


Sok éve az akkori barátnőm csók szintjén megcsalt, és mivel bevallotta, voltam akkora barom, hogy megbocsátottam neki. A maradék pár hónapban aztán rettegtem, amikor nem vele voltam.


A te helyedben azon gondolkodnék, hogy láncfűrész vagy benzineskanna...

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Ultimátum? Hogy te szabhasd meg mikor tesznek lapátra? Grat az ötletadónak! Rakd ki gyorsan hogy emelt fővel léphess ki VAGY..........hagyd magad rommá alázni.
2011. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%

szerintem át kell gondolnotok a kapcsolatotokat. Lehet, a pasi azért csinálja ezt, mert megkattant, nem is akar semmit attól a másik lánytól. Attól függ minden, hol tart a kapcsolatotok, van-e még egyáltalán? Mindenképpen le kellene ülni ezt megbeszélni és csak ti adhatjátok meg rá a választ, hogyan tovább. Egyáltalán ezek után tudnád ugyanúgy szeretni? És főleg megbízni benne, hogy esetleg 2 gyerekkel, házasságban ezt nem csinálná meg még egyszer?


Pár év együttjárás után, ha fiatalok vagytok, azt mondom, dobd ki.

De ha már mondjuk 10 éve együtt vagytok, 30asok, akkor lehet, csak ez egy hullámvölgy, és esze ágában sincs téged otthagyni.

2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
83%
pofozd fel
2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk még csak együtt :(
2011. aug. 8. 15:07
 19/30 josek ***** válasza:
91%

ez halott ügy,, hagyd el mert elöbb utobb azt veszed észre hogy te leszel a szerető ebben a kapcsolatban,

ne alázd meg magad

2011. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%
egy éve? akkor hagyd szerintem elmenni
2011. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!