Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha...

Miért olyan nagy baj, ha valaki nem dolgozik, amíg tanul, hanem teljesen mértékben a szülei tartják el?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n folyton beszólnak azoknak, akik nem dolgoznak a tanulmányaik mellett. Miért olyan nagy baj az, ha valaki megteheti, hogy inkább tanul, utazik, szórakozik, pihen, ahelyett, hogy fillérekért dolgozik?

Úgyis lesz még rá bőven alkalma az életben. Szerintem egyesek csak irigyek ezekre az emberekre, mert ők nem tehették meg, hogy ne menjenek el dolgozni. Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 7. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok, a szüleim fizetnek minden költséget, kolesz, kaja, benzin mert a kolesz 200kmre van, de így is dolgozok heti 1-2 nap hogy legyen pénzem bulizni, +még édességet meg ilyeneket venni:) Szerintem csak irigyek akik felháborodnak ezen, mert ők nem tehetik meg, őket nem támogatják a szülők.

21f

2011. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!