Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le k*vázhatnak azért valakit,...

Le k*vázhatnak azért valakit, mert szebb, csinosabb az átlagnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap felháborodtam. A történet a következő: Unaktestvéremmel,aki 14 éevs sétáltunk. Tudni kell róla,hogy nagyon szép lány,elég feltűnő szépséggel rendelkezik.Én átlagos vagyok,soha nem voltam rá féltékeny se semmi ilyesmi. Szóval sétáltunk és jött pár iskolatársa akik csúnya szavakkal íllették. Minden olcsó ribancnak,k*nak elmondták én pedig hirtelen szóhoz sem jutottam. Nem jöttek hozzánk közel,hanem jól elkerülve tovább mentek.(elég primitív,igénytelen lányok voltak...) Rákérdeztem,hogy mi volt ez,és bevallotta,hogy az iskolában is folyamatosan ez megy,pedig ő soha senkire nem mond semmit. Rengeteg hasonló kérdést/történetet olvastam. Most komolyan ez megy 2011-ben,hogy azokat bántják/terrorizálják akik szebbek mint az átlag? Az én időmbe a duci lányokat,vagy a szeplősöket csúfolták a FIÚK,de a lányok egymást soha.Ezek meg képesek lennének "megtépni" azért valakit,mert szebb és inteligensebb náluk?? Mi a véleményetek erről???

Előre is köszi!

21L


2011. aug. 4. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

primitívek. ennyi.

normális, intelligens ember nem mondja a nála dekoratívabbakra, h ribi vagy hasonlók.


rájuk kell xarni magasról.


a nők (tisztelet a kivételnek) szeretnek irigykedni egymásra, és ezt úgy manifesztálják, h szidják a másikat.

2011. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
amúgy biztos vagy benne hogy az unokatestvéred ténnyleg soha semmit nem mondott vagy tett az említett kis csitrik irányába? nem mindig egyoldalú a k*rvázás meg a hajtépés...
2011. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen az irigység gyűlöletet szül, az pedig infantilis ember esetében azonnal így sül ki. Azzal, hogy így viselkedik, csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.


Sajnálom, hogy fáj, megértelek, de tudni kell elviselni emelt fővel azt, hogy vannak emberek, akik a bokádig sem érnek - semmilyen szinten és fröcsögnek a gyűlölettől. Lépj túl rajta, mihamarabb!


Ha mással történt, aki neked fontos, anak is ugyanezt tanácsolom. Kihúzni a gerincet, emelt fő - és xrd le a pitiáner embert. Mintha ott sem lenne. Maximum otthon sírsz egy kört vagy kiírod magadból a naplódba, hogy ma is találkoztál egy ...emberrel. Mindjárt könnyebb, hidd el. :)

2011. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát a lányok gerinctelen férgek tudnak lenni, ha féltékenyek. Engem is állandóan csúfoltak, hogy duci vagyok, mikor meg lefogytam akkor meg mindenféle k*rva r*banc voltam. Sajnos ez a mai világ. Ilyen idióta mindenki szinte. Nem kell foglalkozni vele. Inkább örüljön az unokatesód, hogy ennyi titkos rajongója van. Gyanítom fél nap a képeit nézik és sírnak, hogy ők sosem lesznek olyanok. Engem is a legcsúnyábbak bántottak ezekkel az ocsmány szavakkal.
2011. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!