Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le k*vázhatnak azért valakit,...

Le k*vázhatnak azért valakit, mert szebb, csinosabb az átlagnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap felháborodtam. A történet a következő: Unaktestvéremmel,aki 14 éevs sétáltunk. Tudni kell róla,hogy nagyon szép lány,elég feltűnő szépséggel rendelkezik.Én átlagos vagyok,soha nem voltam rá féltékeny se semmi ilyesmi. Szóval sétáltunk és jött pár iskolatársa akik csúnya szavakkal íllették. Minden olcsó ribancnak,k*nak elmondták én pedig hirtelen szóhoz sem jutottam. Nem jöttek hozzánk közel,hanem jól elkerülve tovább mentek.(elég primitív,igénytelen lányok voltak...) Rákérdeztem,hogy mi volt ez,és bevallotta,hogy az iskolában is folyamatosan ez megy,pedig ő soha senkire nem mond semmit. Rengeteg hasonló kérdést/történetet olvastam. Most komolyan ez megy 2011-ben,hogy azokat bántják/terrorizálják akik szebbek mint az átlag? Az én időmbe a duci lányokat,vagy a szeplősöket csúfolták a FIÚK,de a lányok egymást soha.Ezek meg képesek lennének "megtépni" azért valakit,mert szebb és inteligensebb náluk?? Mi a véleményetek erről???

Előre is köszi!

21L


2011. aug. 4. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányok egymást soha?!


A lányok sokkal szemetebbek tudnak egymással lenni, mint a fiúk. Én 24 vagyok és anno a mi osztályunkban is sokszor leribancozták a csinosabb lányokat. Egyszerűen irigyek voltak, mondjuk tény, hogy volt aki kihasználta a testi adottságait és tényleg k.rvásan viselkedett.

2011. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
hát elég fura, vannak ilyenek. szerintem nem kellene az unokatesódnak foglalkozni vele, azért viselkednek így a többiek mert irigykednek. gondolom barátai is vannak, ők azért kiállhatnának mellette, ha nyilvánosan piszkálják.
2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nálunk a lányok soha nem csináltak ilyet,mondjuk elég konzervatív,szigorú iskola volt az tény...De tisztában sincsenek a szó fogalmával,ez a legszörnyűbb... Ha jól belegondolok előbb lesz belőlük az,mint az unokatestvéremből.Bocsánat,hogy ilyen dolgokat írok,de nagyon felkaptam a vizet....
2011. aug. 4. 13:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az én osztályom elég hülye volt, (4 fiú-20 lány felállással) elég sokszor martuk egymást, mégsem mondtunk ilyeneket egymásra, csakmert valaki szebb volt a másiknál. najó, egy lányt tényleg ler.ibancoztunk, de őt azért mert 3 pasija volt egyszerre, mind csak azért hogy feltöltsék a telefonját, meg vásároljanak neki...
2011. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

nézd, ez is csak egy előítélet. amanökenek, szépségkirálynők, színésznőcskék általában szépek és azok. lásd a dubai vonal :)

nem kell törődni vele,minden nő ribanccá válik, ha nem kaphatja meg a férfi :)

2011. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Más se kell egy nőnek, hogy lek.rvázzon egy másik nőt: legyen szebb, csinosabb (sikeresebb, gazdagabb stb.) nála.
2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen!

Én is megkaptam, nem egyszer pedig nem vagyok feltűnő szépség és nem váltogattam a pasikat, nem csaltam orrba-szájba őket mint ahogy már az divat lett...

EZ van... Primitívek az emberek...

Nem csak leku.rvázzák egymást még képes is lenne némelyik a másikban kárt tenni mert olyan féltékeny...

2011. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Le kell szarni, ilyen mindig volt és mindig is lesz, amíg világ a világ. Mellesleg 21 éves korodra jó naiv vagy, ha azt hiszed, a lányok mennyire szolidárisak egy szép lánnyal: az ilyennek kínhalált kívánnak.
2011. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen sajnos ez van, én felkerültem Pestre, mert ott találtam munkát, pénteken a vonat indulásig nagyon sok időm volt ezért mindig vásárolgattam, szebbnél szebb ruhákat, követtem a divatot és otthon (kis falu) a barátaim,mindig csak azt mondták ,hogy városi kurv@ vagyok, mert divatosan öltözködöm és az arcom is szép. Magyarul sokkal csinosabb és mutatósabb voltam vagyok náluk.
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez mind az irigység, én is megkapom még a mai napig ezeket... De mások kedvéért nem fogok változni :) A lányok nagyon durvák tudnak lenni egymással,a barátnőmet ezért meg is verték,sőt a gólyabálon mi szívtunk ketten az idősebb lányoktól...
2011. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!