Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed magad nőnek?

Mitől érzed magad nőnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

A férjemtől.

Szerintem amikor egy nő megtalálja a másik felét, az Igazit, kibújik belőle a nőiesség, mert a párja úgy kezeli, mint a Nőt és nem úgy mint egyet a sok közül. És ez a férfiaknál is így van. Véleményem szerint nem attól férfi a férfi mert sok nője van/volt már, hanem attól, hogy tud egy nőt szeretni és mindent megtenni a családjáért.

2011. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Attól, hogy megszületett a kislányom, felelösséggel tartozom érte;

Hogy megtanultam mindent elintézni, ami a mai világban elengedhetetlen;

Hogy gondoskodom a férjemröl, vezetem a háztartást, emellett is szép és ápolt tudok maradni;

Hogy fel tudok úgy öltözni, hogy ragadjanak a férfiak, mégis a jó ízlés határain belül maradjak, megtanultam bánni a vonzerömmel, sosem esek túlzásokba semmilyen téren.


Amíg ezek nem voltak meg, addig egy szárnypróbálgató fiatal voltam, de nö semmiképpen. Biztos van még, hirtelen ezek jutottak eszembe :)

2011. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nőnek születtem, nőként viselkedem, mégis minek kéne magam érezzem? :)
2011. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy a férjem 24 évi házasság után naponta megemliti, hogy tetszem neki, kivánatosnak tart és érzem, hogy szeret.
2011. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A cicimtől ha ránézek :D
2011. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha nőként viselkednek velem, és nem csak a párom, hanem úgy általánosságban. De ezért teszek is, nem csak elvárom.
2011. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
tükörképtől!:)
2011. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nőként gondolkodom, nőként látok, nőként érzek, nőként élek, anya vagyok, feleség vagyok. Nekem az a legfontosabb, hogy minden este teljes létszám legyen itthon, mikor lefekszünk aludni, ez tölt el a legjobb érzéssel a világon - ez egy nő értékrendjét tükrözi. Ha férfiruhában kéne járnom, kövér lennék, nem lenne magassarkúm, frizurám, szempillaspirálom, akkor is nőnek érezném magam. Ez a fejemben van meg a szívemben.
2011. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amikor fürdés, hajmosás, sminkelés után meztelenül belenézek a tükörbe és tetszik amit látok :) Azért is, mert hála az égnek nagyon jó alakom van annak ellenére, hogy semmit nem sportolok és azt eszek amit akarok. :D Még akkor érzem magam igazán nőnek, amikor egy férfi felfigyel rám (pl buliban) és odajön ismerkedni. :)
2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nő vagyok.

Hát, minkek kellene éreznem magam?

Férfinak?

2011. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!