Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapműveltség? Ki hogyan áll...

Alapműveltség? Ki hogyan áll ezzel a témával kapcsolatban? Nem érzed magad túl butának mert mondjuk gyerekfejjel nem tanultál?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Én okosnak tartom magam! Szoktam keresztrejtvény fejteni és minden vetelkedőt megszoktam nézni. Természetesen olvasok is rengetek hozzá.
2010. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) Egyáltalán nem, mondjuk tényleg nem vagyok buta, suliban mindig jó jegyeim voltak, nem mintha ez számítana ebben a kérdésben bármit is. Olvasok, rengeteg természetfilmet nézek, a legtöbb témához hozzá tudok szólni, azokhoz, amihez pedig mindenkinek kellene értenie értek is. A saját szakterületemet pedig senkitől nem várom el, hogy tudja, ez már egy plusz :)
2010. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én tanultam, de sokat felejtettem. Olvasással sok minden pótolható. persze minőségi könyvekre, újságokra gondolok.
2010. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a műveltség és a tájékozottság fejleszthető. még 50 éves korban is.


egyébként én gyerekfejjel tanultam, de inkább azt ami ment. Tehát matek, fizika, kémia kilőve.

de érdekel sok más, mint pl. irodalom, művészetek, gazdasági kérdések.


mondták már páran, hogy művelt és tájékozott vagyok, valamint jó a memóriám.

2010. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!