Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiút mivel a legkönnyebb...

Egy fiút mivel a legkönnyebb meghódítani?

Figyelt kérdés

Még csak msn-en beszélünk,ott szeretném felhívni magamra a figyelmét,szeretném elérni,hogy Ő hívjon el találkozni,és ne én (félek,hogy visszamondaná,akármilyen jól elbeszélgetünk,volt már rá ilyenre példa,persze nem vele)

Hogyan tudnám ezen a hülye csevegőprogramon meghódítani?

Azért ide írtam a kérdésem,hogy ne a tizenéves korosztály idétlen válaszait olvassam,a webcam szex és hasonló hozzászolásokat.

17L


2011. júl. 28. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Pedig aki msn-en ismerkedik, és közben ő maga is beletartozik az idétlen tizenéves korosztályba, az magára vessen.

Egy tipp, hamár mindenképp így akarsz ismerkedni: add magadat! K.rva nagy csalódás lesz, ha élőben kiderül, hogy mégsem vagy olyan vagány, szexi, és okos lány.

2011. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ird meg neki, hogy egy jól behűtött sör és egy jól beizzitott p*na várja. Ezzel akárkit leveszel a lábáról.
2011. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem a férfiak hódítják meg a nőket? Vagy tévedésben vagyok? :O
2011. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne nyomulj rá annyira, ne erőltesd rá magad szegény srácra. Lehet hogy ő nem akar többet tőled (kapcsolat stb).
2011. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hello! Írjunk neked vmi használható választ is:

Ha már ennyire tetszik neked ez a fiú, és nem akarod elhívni, mert az már milyen, akkor egy kis trükköt kell alkalmazni: "olyan jó lenne most (vagy tetszőleges időpont) elmenni ................ (biciklizni, tollasozni, cukrászdába, akárhova stb) de akárkit kérdeztem senkinek nincs kedve (vagy más programja van). Egyedül meg nem akarok!" - Na ebből ollózz össze egy értelmes, saját magadra szabott mondatot. Ha a srácnak van egy kis esze, érteni fogja a célzást! És remélhetőleg ez lesz a válasz: Ha gondolod én szívesen elmegyek veled!

Sok sikert!

2011. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De az lesz a gáz ha azt mondja a srác neki hogy ENGEDJ TERET mert megfulladok. Jaj emlékszek millió tini kislány próbálkozott nálam ezzel a dumával hogy: Jó az illatod stb... Én úgy megőrültem amikor mindig a nyakamban voltak, még sörözni se tudtam haverokkal mert telefonon zaklattak. Azóta van egy barátnőm akivel megtalálom a közös témát. :)
2011. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz sokat, érezze, hogy érdekel az, amit csinál érdekel az egyénisége meg ilyenek. Nem kell mindenben egyet értened, de azért ne mondj mindenben ellent, meg egy kis enyhe szurkálódás is jöhet.
2011. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A srácok nem szeretik azt a nőt aki sokat kérdez. :D Az a jó ha megmondod neki a frankót!
2011. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Húúúhhh,mennyi ellentétes válasz,köszönöm:D

Nem eröltetem rá magam,mert én egy héten ha 2* ráírok,a többi 5 az övé volt eddig:O

És magától keresett,de nem tudom,barátilag vagy esetleg többet is akarna,mert nem mutat semmi jelet:(

2011. júl. 28. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha rád mer írni, akkor nem mondhatjuk, hogy egy félénk srác, szóval mer lépéseket tenni, akár barátságot, akár kapcsolatot akar. Szóval én a helyedben nem akarnék ilyen trükköket bevetni, ha kellesz neki, szerintem utal majd rá legalább.
2011. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!