Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a családi cégünk...

Mi legyen a családi cégünk neve? Adnátok tippetek?

Figyelt kérdés

A családdal csinálunk egy céget. Ők azt szeretnék, hogy ne derüljön ki egyből a cég nevéből, hogy mivel foglalkozunk... (tudom, érdekes, de több dologgal is tehát azért kellene valami semleges...)

Valami semleges, mégis hangzatos név kellene.

Milyen kft legyen?


Köszönöm a válaszokat.


2009. ápr. 6. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
A családnevetekből képezzétek a cégnevet.
2009. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Juj ezt kifelejtettem. Nem szeretnék, hogy benne legyen... Nem akarják, hogy egyből mindenki tudja, hogy azok mi vagyunk. Egyébként én is erre gondoltam és köszi a választ.

Nem egyszerű családom van nekem...


Azért még várom az ötleteket, köszönöm.

2009. ápr. 6. 14:44
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez így elég nehéz, de lehet pl.

Elba Szot Kft

vagy Rába-Szot Kft

vagy Neve Nincs Kft

vagy Találd ki Kft

Anonym Kft

Fam Kft

A mi Kft-nk

Kájefté Kft. Stb. Kft.

2009. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy cégnévből nem derül ki legalább nagyon távoli tájékoztató jellegel, hogy kereskedelem, építőipar, közlekedés, akármi, akkor eleve minusszal indul a marketingvonalon !
2009. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Complex, Simplex, Universal(is) :D

Ultra, Extra...

2009. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Magyar nevet javaslok inkább:-)

1Kft

HűdejóKft, Mindent bele Kft, Mindenes Kft. Sokrétű Kft.

Segítünk Kft. Megoldjuk Kft, stb.

2009. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Még régen a suliban kaptunk egy olyan feladatot, hogy egy képzeletbeli céget kellett kitalálnunk, nevet adni neki, mivel fog foglakozni....., mi egy sajtgyárat üzemeltettünk a neve pedig FinCheese volt(esetleg ha valaki nem értené: fincsi-cheese(sajt angolul). Csak ebben az esetben a név mindent elárul, de szerintem frappáns:-)
2009. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

A nevekből alkotott cégnévből nem feltétlen derül ki a név maga, pl. Kovács, Varga,=KOVA Kft.

Piros, Hetényi, = PIHE Kft. , Rácz,Foszlay= RÁFOS Kft.

Dinnyéssy,Amitrov= DINAMIT Kft., Virág,Godó=Virgó Kft

2009. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy hátrány, ha nem derül ki a cégnévből, hogy mivel foglalkozik.

Egyébként mivel foglalkoznátok, mert így elég nehéz bármit is tanácsolni...

2009. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon helyes és jópofa nevek kerültek terítékre,de én az utolsó hozzászólóval értek egyet,mert nagyon sok múlik azon h mi lesz a cégetek profilja.Ha ezt tudnánk könnyebb lenne a névválasztás is.
2009. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!