Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a nőről? Megpróbáljam vele szerinted?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy adonisz, de csúnya sem azért. olyan átlag. a környékünkön megtetszett egy lány már rég óta feltűnt. hosszú szőke haja van, karcsú, nem plázacica stílusú, de mindig elegánsan felöltözve megy el. összevissza jár el otthonról, ritkán látom ezért. rég nem láttam pasival, még egy fél éve járt hozzá valami audi-s kopasz csávó, de azóta úgy látom egyedül van. Szerintetek lehet esélyem, és így leírás alapján mit gondolsz róla, milyen lehet? Még én sem ismerem sajnos. olyan 22-23 év körül lehet. Én 28 vagyok. Köszi
2011. júl. 27. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyi nem értem, most egyedül van. Nem lehet,hogy pont azért nincs új pasija,mert kiábrándult az audis kopasz csávókból?:) Akkor hol itt a gond?
2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!