Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kellene változnom, de hogyan?

Meg kellene változnom, de hogyan?

Figyelt kérdés

Több ember véleménye ami az enyém is, hogy meg kellene változnom.

Most azt írom amit visszahallok magamról, meg amit a szemembe is mondanak.

Intelligens, szerény, halk szavú, jóindulatú és szép. Nem vagyok határozott, nem vesznek komolyan, sokan azt hiszik hogy mindent eltűrök. Kereskedő vagyok és itt elég nagy hátrány a visszafogottság meg hogy fiatal nő vagyok. A főnököm is állandóan piszkál, hogy legyek rámenősebb, mert a többi stimmel, de ezen változtatnom kell, ha hosszú távra tervezek.

Nagyon akarok változni, a munka terén főleg ,de nem tudom hogy lehetnék más mint ami vagyok?

Volt valaki ilyen helyzetben?


2011. júl. 26. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod milyen akarsz lenni, válassz egy ennek megfelelő példaképet, figyeld meg, lesd el hogyan csinálja, és próbáld meg utánozni, mint a kismajmok :)

Ha nincs pont ilyen személy a közelben, akkor azon goldolkozz, hogy ha olyan lennél amilyen lenni akarsz, akkor hogyan csinálnád.

2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Elő kellene valahonnan ásnom a színészi vénámat:)
2011. júl. 26. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan példaképet, akinek a személyisége hasonló ahhoz, akivé válni szeretnél (lehet élő, de akár fiktív, köynvben/filmben lévő szereplő is). Tanulmányozd a gondolkodásmódját, reakcióit, viselkedését, és próbáld azokat elsajátítani, magadévá tenni. Igazán megválozni egy nagyon lassú folyamat, de ha tényleg ez a célod, és tényleg így szeretnéd, akkor lehetséges.
2011. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!