Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt szoktatok a családdal...

Együtt szoktatok a családdal rendszersen és közösen étkezni?

Figyelt kérdés
A lehetőségekhez mérten(ha otthon van a család stb.)
2011. júl. 25. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A párommal nem. Folyton a gép előtt ül, így már én is. Most is épp reggelizem :D

De ha meglátogatom a szüleim, ott igen.

2011. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
nem... Nincs idő rá. :/
2011. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig együtt eszünk, anyám nem engedi hogy külön együnk, csak tudnám miért, mindig vagy kuss van, nem beszélgetünk egymással sose, vagy valaki beszól a másiknak valamit és megy az ordítás. de ha közlöm hogy én egyedül akarok enni akkor azt mondják hogy vagy együtt eszel velünk, vagy nem eszel... és tényleg nem ehetek utána
2011. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Anyukámmal élek kettesben, általában együtt ebédelünk, néha együtt is vacsorázunk. Reggelizni meg csak én szoktam kettőnk közül.
2011. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

még nem született meg a gyerek így ketten vagyunk, de igen.

amikor nem 24 órában van, akkor pontosan 12 órakor ebédelünk, este együtt vacsorázunk.Reggelizni mostanában nem, mert mikor ő indul dolgozni én olyankor még pihengetek.


Még szüleimnél laktam ott általában csak a hétvégi ebéd volt együtt, hiába voltunk otthon mind szinte soha nem reggeliztünk vacsoráztunk ebédeltünk együtt.

2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Reggel nem, mert nem egyszerre kel fel mindenki, "anya éhes vagyok", erre nem mondhatom neki, hogy de még a többiek alszanak.


Délben mindenki a munkahelyén/oviban eszik, ill. én a kicsivel itthon.


De a vacsora az mindig közös (kivéve, ha a páromnak vagy nekem külön programunk van, de ez ritka, igyekszünk ezeket lefektetés utánra tenni), ehhez ragaszkodom. Ilyenkor megbeszéljük, kivel mi történt, és együtt van a család.

2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És ti kérdező, nálatok ez hogyan van?
2011. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak a vasárnapi ebéden vagyunk ott mindannyian. ebédelni általában munkahelyen / suliban szoktunk, reggelizni aki amikor fölkel, vacsizni aki amikor éhes.
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még kisebbek voltunk akkor szombat és vasárnap közösen ebédeltünk. De most hogy már idősebbek vagyunk, már annyira nem. Csak nagy ritkán. Anyu, apu, tesóm dolgozik ők korán elmennek itthonról. Én meg amikor felkelek akkor eszek. Ebéd szintén egyedül. Ha hazajönnek a többiek esznek mikor éhesek. Vacsizni szintén mindenki azt eszik amit akar, vagy talál. Van mikor apu dolgozik szombat vasránap, akkor szintén nem eszünk együtt. Vagy kősőn kelünk fel, akkor nem fognak 11-ig várni a reggelivel.

18/L

2011. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A vacsora ami hétköznap működik igy. Bár a gyerekek kicsik, és hogy nyugodtan tudjunk enni és beszélgetni, egyelőre a férjemmel együtt eszünk, a gyerekek a szobájukban asztalkánál tv-zve. Máskor nem tv-nek, igy tuti nyugiban esznek ők is mi is, de a terv, hogy kicsit nőnek és együtt fogunk enni.
2011. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!