Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyiket választanátok...

Pasik, melyiket választanátok a 2 nő közül?

Figyelt kérdés

az egyik sötétbarna, göndör rövid hajú és barna szemű. átlagosan öltözik, nem kihívóan. kedves, mosolygós, segítőkész.


a másik szőke hosszú hajú, kék szemű, kicsit feltűnőbben öltözik, de nem rib@ncosan. első ránézésre olyan ridegnek tűnhet, de kedvesen elbeszélget bárkivel.


az egyik én vagyok a másik pedig a barátnőm. kíváncsi vagyok a leírtak alapján melyiket választanátok?

életkort is írhattok.


2011. júl. 24. 17:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
1. a szőkékkel csak megbántam eddig. :S
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
nehéz döntés, mert alapjáraton nem szeretem a göndör hajat, ez attól függ, hogy mien göndör típusról van szó xd meg ne próbáld leírni, ezt nekem élőben kéne látni az első ránézésre ridegnek tűnés pedig ált ijesztő. Ezt élőben kéne látnom mind2őtöket :D
2011. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!