Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyiket választanátok...

Pasik, melyiket választanátok a 2 nő közül?

Figyelt kérdés

az egyik sötétbarna, göndör rövid hajú és barna szemű. átlagosan öltözik, nem kihívóan. kedves, mosolygós, segítőkész.


a másik szőke hosszú hajú, kék szemű, kicsit feltűnőbben öltözik, de nem rib@ncosan. első ránézésre olyan ridegnek tűnhet, de kedvesen elbeszélget bárkivel.


az egyik én vagyok a másik pedig a barátnőm. kíváncsi vagyok a leírtak alapján melyiket választanátok?

életkort is írhattok.


2011. júl. 24. 17:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

másodikat választanám. a hosszú haj jobban tetszik, a kék szem szintén jobb mint a barna. azt vettem észre hogy a nehéz esetekhez vonzódom, ha valaki elsőnek ridegnek tűnik de utána meg tud nyílni nekem akkor nincs gond. persze látatlanba azért nehéz ilyet kijelenteni, érted hogy értem.

23

2011. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
azt vettem észre hogy sokszor megnéznek, beszólnak, de kapcsolatra a barátnőm féle típust választják.
2011. júl. 24. 19:49
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért szólogatnak be? Miket mondanak?
2011. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát bunkó férfias megjegyzéseket.
2011. júl. 24. 20:02
 15/22 A kérdező kommentje:
de nem is ez a lényeg amúgy
2011. júl. 24. 20:03
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút a szőke a nyerő. Csak agyilag ne legyen szőke, és ne legyen ribanc.

Amit leírtál az nem tendencia egyáltalán. Neked is ugyanakkora eséllyel lehetne párod, kettőn áll a vásár, ezt nyilván te is tudod.

2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

második


a festetlen barna hajú lányok nekem sose tetszettek



24f

2011. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egyiket sem. a rövid hajtól kiráz a hideg és a szőkéktől is. úgyhogy már itt bukta mindkettő. 28/F
2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Második!

25/f

2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bár ezek nem sok infók,de ha csak ennyi közül lehetne választani akkor a barna hajú lány érdekelne.

A második lánynál az lenne az érzésem,hogy nem érdekelné más,csak az hogy a pasas jól nézzen ki.Vagyis a külsőségekre menne ő is..( én ezt a leírás alapján gondolom)


Ezért inkább a barna érdekelne..De lehet hogy valóságban,ha az ember megismerkedik a másikkal,akkor merőben más a véleménye..Pár mondatból nehéz megmondani,hogy melyik lenne esélyesebb..

De így leírva az első szimpatikusabb.

29/F

2011. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!