Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik az exem. Szerintetek...

Hiányzik az exem. Szerintetek túl van rajtam vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja lett vége. én vagyok a lány.
2011. júl. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ meddig voltatok együtt és ki szakított és miért...
2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 év 2 hónap kb. én szakítottam, lehet nem kellett volna...
2011. júl. 23. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem megpróbálhatsz újra beszélni vele, elmondod az érzéseidet, hogy úgy érzed ez egy rossz döntés volt, hiányzik, szeretnél újra vele lenni. Nem kell semmi ömlengés, csak az őszinteség. Másfél hónap azért még nem sok idő.
2011. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
keresd meg, kérj bocsánatot, mondd, hogy hibáztál, alázkodj meg. Ha valakit elhagynak, az nehezen ad második lehetőséget, mert joggal feltételezheti, hogy megint otthagyják.
2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megalázkodni nem fogok, senkiért!
2011. júl. 23. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szereted, tedd félre az egódat, és mondd meg neki!!!

A párommal mi is szakítottunk, de nem bírtuk egymás nélkül, és én mentem utána, és most újra alakul minden!!! :) Mert szeretjük egymást. Az évfordulónkat már együtt ünnepeltük!!!

Sok sikert!!!

Én szorítok neked!

2011. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képes rá érte, akkor mit vársz?

Te hagytad őt ott, nem fordítva, neked kell megtenni a lépéseket.

Valószínűleg volt okod a szakításra. Csak azért ne akarj újra összejönni vele, mert most éppen senki nincs a közeledben.

2011. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó, de a szakítás okát ezentúl majd elnézed neki? Az mégis hogy fog menni, ha annyira zavar, hogy egyszer már ezen okból szakítottál?


Ha meg egy másik fiú miatt szakítottál, akivel most nem jött össze, akkor viszont a régi fog majd szakítani veled, ha annyira még megalázza magát, hogy még egyszer összejön veled.

2011. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!