Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menjek? (részletek lent)

Hová menjek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, "anyával" és nevelőapámmal élek, de sosem volt jó a kapcsolatom egyikőjükkel sem. Folyamatosan viták mennek itthon, ordibálás, bántanak is.


Ezeknek a kiváltó okai a legkülönfélébbek, de most nem is ez a lényeg, ebbe már belefáradtam...


Hogyha nevelőapám komolyan gondolja, amit mond, ki fognak dobni itthonról. 18 éves már elmúltam, kidobhatnak így itthonról? Úgy tudom, igen. Hova mehetnék ilyenkor? Úgy értem, az albérleten kívül...


Nincs sok pénzem, szóval eléggé félek!


2011. júl. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

albérletbe, rokonokhoz vagy utcára


jogsid van?

2011. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere hozzánk!Pont ennyi idős a fiam, mint Te.
2011. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nagyon sajnállak... annyira rossz érzés ilyenkor az embernek hogy nála sokkal seservesebben is élnek emberek...

de van pár ötletem neked:

1. ha jól tanulsz, érettségi is jó lett, megvannak az adottságaid, akkor ha jelentkezel egy egyetemre és ott felvesznek ösztöndíjjal akkor "pénzt is kereshetsz" és így a koliba lakhatsz


2. ha nem és tényleg nincs pénzed akkor menj és keress pénzt valami jó munkával adottságaidnak megfelelően


egyébként meg a nincs sok pénzem alatt azt érted hogy keveset keresel te magad vagy az hogy a "zsebedben" most nincs sok pénz??? mert nem mind1 melyik... de menj el a biztonság kedvéért munkáért kutatni!!! már most, amiko rmég nem dobtak ki!!!! aztán meg utanána attól függ hogy kidobnak-e ha igen, akkor már van munkád, pénzt keresel és akármilyen kevés is az, legalább van bevétel... abból szerintem ha valakivel közösen laksz egy albérletben, meglesz meg próbálj spórolni akkor... aztán csak túlleszel a nehezén, amikor egy sokkal jobb munkát kapsz mint ez az ideiglenes, akkor majd a lehetőségek szerint kiköltözhetsz egyedül, majd ha mégtöbbet dolgozol, akkor annyit is félretehetsz hogy saját lakásod legyen...


Sok szerencsét!!!! Ne félj, mert a félelem lesz a legrosszabb ellenséged ilyenkor... ha tényleg kidobnak, akkor ne ordibálj vissza, ne tegyél szerintem semmit, menj el felemelt fejjel, úgy érezni fogják hogy te nem egy olyan vagy, aki csak rájuk támaszkodva tud megélni!!!

2011. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagymama, apukád, rokon, barát,valaki biztos van!

Ha suliba jársz még kollégium, ha dolgozom munkásszálló.

Nagyon sajnálom, és Sok sikert!!!

2011. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*dolgozol
2011. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!