Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Fakultációnak a magyart illetve a törit fogom felvenni(bár az utóbbit annyira nem szeretem) 2 évem van még érettségiig. Lassan döntést kéne hozni, hogy milyen pálya felé induljak, de elég tanácstalan vagyok. Szóba jött a rendőrtiszti, illetve a TF, talán itt kezdhetnék magammal valamit de nem igazán tudok dönteni. Valami ötlet?

Ui: lány vagyok:)


2010. máj. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem kell még döntést hoznod,én most érettségizem,10-től tervezgettem,aztán most pályaválasztáskor teljesen más irányt választottam:)
2010. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném az utolsó pillanatban eldönteni, szal azért kéne a segítség:) Mondjuk ien matek kémia biosz fizika eleve kilőve tehát nálam nagyon más nem lesz.
2010. máj. 4. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szólsz a Zrínyihez?Nagyon jó szakokat indítanak(biztonság és védelempolitika,nemzetbiztonság,védelmi igazgatási)elfogadják a magyar és a töri érettségit viszont (nem biztos,h minden szakon)nagyon kemény tesi van.Ha már rendőrtiszti vonalon gondolkodsz,a Zrínyi mindenképpen színvonalasabb,mint az rtf.Érdemes körülnézned a honlapon.

De végül is az RTF sem rossz,ilyen bűnügyi nyomozói vagy pénzügyi nyomozói szakirány mondjuk engem is érdekelt volna.

A tf-et szerintem semmiképpen sem válaszd,ha csak nem akarsz havi 70 000-ért általános iskolában testnevelést tanítani fegyelmezetlen,neveletlen(tisztelet a kivételnek)gyerekeknek.

2010. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!